Astora Olive Club House

Eladó telek
Budakeszi

+ 1 kép 1/4
60 000 000 Ft60 M Ft 29 014 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 2068 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 942
Reiter Róbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladó mezőgazdasági telek Budakeszin – 2068 nm!

A telek alkalmas mezőgazdasági célokra, rekreációra vagy befektetésnek!

Főbb jellemzők:
Méret: 2068 nm (86 x 24)
Besorolás: Má1 – általános mezőgazdasági terület
Beépíthetőség: 3% a helyi építési szabályzat szerint
Környezet: nyugodt, zöldövezeti elhelyezkedés

További információkért, hívjon bizalommal! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 381544

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Budakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budakeszi m² ár
29 e Ft
117 e Ft 75%
Ennek az ára
Budakeszi átlagár
60 M Ft m Ft
112.2 m Ft 47%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budakeszi

Eladó telkek a környékről

Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

40 M Ft
2766 m²
Páty, Páty - kertváros
Eladó telek

Páty

58 M Ft
1600 m²
0 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Törökbálint, Anna hegy
Eladó telek

Törökbálint

170 M Ft
2 ha
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

70 M Ft
1700 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

110 M Ft
2006 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

149.9 M Ft
1601 m²
90 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

179 M Ft
1400 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

12 M Ft
2068 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

390 M Ft
3800 m²
0 m²
Csömör, Csömör - szántó terület
Eladó telek

Csömör

70 M Ft
9000 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

4.9 M Ft
1453 m²
0 m²
Páty, Páty - üdülőövezet
Eladó telek

Páty

67 M Ft
5500 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Sóskút
Eladó telek

Sóskút

29.5 M Ft
2647 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

73 M Ft
2.45 ha
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

390 M Ft
3800 m²
0 m²
Tápiószele