Avico Greentop

Eladó telek
Budakeszi

1/1
88 000 000 Ft88 M Ft 38 596 Ft/m2
2280 m²

Részletes adatok

Telekméret: 2280 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 886
Longa Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Budakeszin 2290 nm alapterületű építési telek eladó!

A szóban forgó terület aszfaltozott illetve murvás útról megközelíthető - körbekerített.
Beépíthető: 15%
Besorolás: LKe 6
Közművek: áram telken belül - a többi közmű az utcáról beköthető.
A telek építési engedéllyel rendelkezik.

A kép csak illusztráció!

Érdeklődés esetén hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Telkek ára Budakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budakeszi m² ár
39 e Ft
117 e Ft 67%
Ennek az ára
Budakeszi átlagár
88 M Ft m Ft
112.2 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budakeszi

Eladó telkek a környékről

Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

1.8 M Ft
600 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi külterület
Eladó telek

Budakeszi

39.9 M Ft
2800 m²
0 m²
Szentendre, Szarvas hegyen eladó belterületi telek!
Eladó telek

Szentendre

69 M Ft
1590 m²
50 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

390 M Ft
3800 m²
0 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

96 M Ft
9600 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

29.9 M Ft
712 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Tápiószele
Eladó telek

Tápiószele

2.8 M Ft
1140 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

197 M Ft
2834 m²
Törökbálint
Eladó telek

Törökbálint

4474.625 M Ft
43.69 ha
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

70 M Ft
1700 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

26.64 M Ft
8325 m²
0 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó telek

Budakeszi

6.9 M Ft
1400 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

45 M Ft
1601 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

110 M Ft
2006 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

32.9 M Ft
750 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

110 M Ft
2006 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

300 M Ft
2972 m²
0 m²
Solymár, Solymár külterület
Eladó telek

Solymár

25.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Gödöllő, Központhoz közeli csendes utca
Eladó telek

Gödöllő

350.5 M Ft
9825 m²
0 m²
Budakeszi
Eladó telek

Budakeszi

390 M Ft
3800 m²
0 m²
Szigetszentmiklós, Városközpont
Eladó telek

Szigetszentmiklós

29.9 M Ft
2234 m²