Avico Greentop

Eladó telek
Bocskaikert, Margaréta utca

+ 6 kép 1/9
10 000 000 Ft10 M Ft 11 111 Ft/m2
900 m²

Részletes adatok

Állapot:
Telekméret: 900 m2
Kilátás: Udvari, Kertre néz
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 30 655
    Nagy Ibolya
    referens

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

    Debrecen vonzáskörzetében, Pallag mellett, a Bocskaikerti Monostordűlőben, eladó ez a zártkerti 900 nm-es telek, terület. Részben körbekerített, hobbikertnek, befektetésnek is kiváló, már csak 1 kilométerre vannak az új építésű pallagi házaktól! A telken villany van, fúrt kútból a víz, és egy beton alapon álló könnyűszerkezetes kis épület. Jó szomszédok vannak a közelben, biztonságos a hely. Két főút között található, autóval pár percre van Debrecentől! A környék üdülő övezetbe esik, így már 20 %-os a beépíthetőség! Jelenleg " kert " művelési ágban van, ki kell függeszteni. Meghitt, csendes, erdős környezet, jó a levegő!

    Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 09. Utoljára módosítva: 2026. 04. 18.

    Telkek ára Bocskaikerten

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Bocskaikert m² ár
    11 e Ft
    10 e Ft -6%
    Ennek az ára
    Bocskaikert átlagár
    10 M Ft m Ft
    7.3 m Ft -36%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Bocskaikert, Margaréta utca

    Eladó ingatlanok a környékről

    Debrecen
    Eladó sorház

    Debrecen

    194 M Ft
    5 szoba
    240 m²
    Bocskaikert, Forrás
    Eladó telek

    Bocskaikert

    5.5 M Ft
    1438 m²
    0 m²
    Debrecen, Libakert, Ács utca
    Eladó családi ház

    Debrecen

    138 M Ft
    3 szoba
    90 m²
    Debrecen
    Eladó téglalakás

    Debrecen

    105 M Ft
    4 szoba
    79 m²
    Bocskaikert, Margaréta utca