Avico Greentop

Eladó telek
Bicske

+ 17 kép 1/20
10 000 000 Ft10 M Ft 5 084 Ft/m2
1967 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 20 424
    Lódi Renáta
    RB Ingatlan

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

    Bicske külterületi részén kínálunk eladásra egy 1967 nm-es zártkerti területet!

    TELEK
    Az ingatlanon 2 gazdasági épület található, melyek a nyilvántartás szerint hivatalosan is fel vannak tüntetve.
    Az egyik épület egy földszinti konyhából, zuhanyzóból, wc-ből, és egy tetőtéri szobából áll. A tetőtéri szobából nyílik egy ERKÉLY melyről gyönyörű kilátás tárul elénk.
    Műanyag nyílászárók redőnnyel!
    A másik épület igen rossz állapotban van.
    A kertben számos gyümölcsfa található illetve megépítésre került egy ciszterna is.
    A kert kerítéssel körül határolt.

    ELHELYEZKEDÉS
    A telek Csabdi irányából egy ideig aszfaltos majd murvás úton közelíthető meg. A hegy tetején Csabdi és Bicske határán található.

    EGYÉB
    TEHERMENTES

    KERESŐ ÜGYFELEINK SZÁMÁRA SZOLGÁLTATÁSUNK DÍJMENTES!

    Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

    Telkek ára Bicskén

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Bicske m² ár
    5 e Ft
    44 e Ft 89%
    Ennek az ára
    Bicske átlagár
    10 M Ft m Ft
    92.7 m Ft 89%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Bicske

    Eladó telkek a környékről

    Bicske
    Eladó telek

    Bicske

    54.9 M Ft
    11.79 ha
    Bicske
    Eladó telek

    Bicske

    5.5 M Ft
    1850 m²
    Bicske
    Eladó telek

    Bicske