BAM Living

Eladó telek
Biatorbágy

195 000 000 Ft195 M Ft 166 952 Ft/m2
1168 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 073
Széki Judit
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

KIVÁLÓ ADOTTSÁGÚ VÁLLALKOZÁSI TELEK BIATORBÁGY KÖZPONTJÁBAN

A Budapesthez közeli Biatorbágyon a városközpontban, forgalmas, látványos helyen 1168 nm-es összközműves építési telek 195 millió Ft-ért eladó.
A remek lokációjú ingatlan igen előnyös beépíthetőségi paraméterekkel rendelkezik, gépjárművel és tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető.

A területen az előzetesen elkészült koncepcióterv alapján maximum 4 lakás és üzletek, irodák, oktatási vagy egészségügyi intézmények alakíthatóak ki.

A TERÜLETRE VONATKOZÓ SZABÁLYZAT SZERINT:
A telek mérete 1168 nm
Legnagyobb beépítettség 50%
Legnagyobb beépítettség terepszint alatt 75%
Maximális szintterületi mutató 1,5
Minimális zöldfelület 20%
Megengedett épületmagasság 8 méter
Övezeti besorolása Vt-5

Ezek alapján a felépíthető építmény:
Pinceszint teremgarázs: 500nm
Földszint üzlet és parkoló: 500 nm
1. emelet: irodák és 2 lakás, 500nm
2. emelet: 2 tetőteraszos lakás, 250 nm

Kiváló helye lehet itt iskolának, egyéb oktatási intézménynek, orvosi szolgáltatásoknak, szolgáltatóháznak, irodaháznak, iroda+ raktárnak, áruháznak stb.
Legyen itt cégének székhelye!
A megépülő ingatlan a központi fekvése és jó megközelíthetősége miatt kisebb egységekre bontva kiváló befektetési lehetőség is lehet, mely folyamatos bérbeadását irodánk vállalja is.
Várom jelentkezését bővebb információval!

Hirdetés feltöltve: 2024. 06. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

Telkek ára Biatorbágyon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára