Astora Olive Club House

Eladó telek
Bálványos

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

8 700 000 Ft8.7 M Ft 8 700 000 Ft/m2
1 m²

Részletes adatok

Telekméret: 825 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 70 639
    Lévai László
    referens

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

    -Közművesített építési telek BÁLVÁNYOSON olcsón eladó! -LIDO HOME SIÓFOK eladásra kínál Bálványos község belterületén, csendes, zöldövezeti utcában található építési telket. -Az építési telek jellemzői: -- teleknagyság 825 m2 -- szélessége kb. 20 m, hossza 42 m közeli -- közel sík felszínű, kerített, hátsó részén fákkal, bokrokkal benőtt -- aszfalt úton közelíthető meg -- Vt3 építési övezetbe tartozik (településközponti vegyes), max. beépíthetőség 40%, építési magasság 5 m (lakóház vagy kereskedelmi-, szolgáltató épület építhető) -- a telekre a vezetékes víz és villany bevezetve, gáz az utcában -Bálványos közel 600 lakosú, csendes, békés, Somogy megyei település, egyik helyi nevezetessége a Világfa Waldorf Általános és Alapfokú Művészeti Iskola. A nagyvárosokból elköltözők kedvelt célpontja. -A település autópályán is megközelíthető, az M7-es autópálya leágazása csak 5 km -A Balaton part (Balatonföldvár) távolsága kb. 10 - 11 km. -Amennyiben a LIDO HOME által kínált BÁLVÁNYOSI ÉPÍTÉSI TELEK, vagy bármely a kínálatunkban található INGATLAN felkeltette érdeklődését, hívjon a megadott telefonszámon, akár hétvégén is. -Vásárolna, de nincs rá elegendő kerete? Kollégám díjmentes, bank semleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére. -LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

    Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

    Telkek ára Bálványoson

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Bálványos m² ár
    8700 e Ft
    1847 e Ft -371%
    Ennek az ára
    Bálványos átlagár
    8.7 M Ft m Ft
    27.9 m Ft 69%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Bálványos

    Eladó ingatlanok a környékről

    Bálványos
    Eladó telek

    Bálványos

    8.5 M Ft
    794 m²
    0 m²
    Bálványos
    Eladó telek

    Bálványos

    18.4 M Ft
    2577 m²
    0 m²
    Nagyberény
    Eladó telek

    Nagyberény

    7.49 M Ft
    2007 m²
    0 m²
    Siófok
    Eladó téglalakás

    Siófok

    204 M Ft
    3 szoba
    68 m²
    Kára, Kossuth Lajos
    Eladó telek

    Kára

    4.9 M Ft
    1779 m²
    Hollád
    Eladó telek

    Hollád

    6 M Ft
    2356 m²
    0 m²
    Kőröshegy
    Eladó telek

    Kőröshegy

    26 M Ft
    830 m²
    0 m²
    Balatonőszöd
    Eladó családi ház

    Balatonőszöd

    87 M Ft
    6 szoba
    163 m²
    Bálványos
    Eladó telek

    Bálványos

    9.9 M Ft
    1196 m²
    0 m²
    Kaposvár
    Eladó téglalakás

    Kaposvár

    22.5 M Ft
    1 szoba
    36 m²
    Balatonszemes
    Eladó telek

    Balatonszemes

    14.999 M Ft
    3386 m²
    0 m²
    Kaposvár
    Eladó családi ház

    Kaposvár

    20.9 M Ft
    2 szoba
    65 m²
    Bábonymegyer
    Eladó telek

    Bábonymegyer

    2.9 M Ft
    1569 m²
    0 m²
    Nagyberény
    Eladó telek

    Nagyberény

    7.49 M Ft
    2007 m²
    0 m²
    Bálványos
    Eladó telek

    Bálványos

    10.9 M Ft
    1226 m²
    0 m²
    Kereki
    Eladó telek

    Kereki

    36.999 M Ft
    1.23 ha
    0 m²
    Fonyód
    Eladó telek