River Life

Eladó telek
Balatongyörök, Balaton utca

+ 10 kép 1/13
37 000 000 Ft37 M Ft 66 908 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 553 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Üdülőövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3683815010
Horváth Nóra
Duna House - Keszthely, Bercsényi Miklós utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Balatongyörök központjában található belterületi telek keresi új tulajdonosát!

Az 553 nm-es telek a Vt3 övezetbe tartozik, 35%- ban beépíthető, maximális épület magasság 4,5 m lehet a HÉSZ szerint.
Minden közmű a telek előtt megtalálható.

Kiváló lehetőség  ikerházak, nyaralók építésére!

Remek lokációjának köszönhetően a Balaton pár perc sétával elérhető!

Bővebb információért várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2024. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

Telkek ára Balatongyörökön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatongyörök m² ár
67 e Ft
28 e Ft -143%
Ennek az ára
Balatongyörök átlagár
37 M Ft m Ft
80 m Ft 54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatongyörök, Balaton utca

Eladó ingatlanok a környékről

Kehidakustány
Eladó telek

Kehidakustány

27.5 M Ft
1580 m²
0 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

25.8 M Ft
2 szoba
42 m²
Zalakaros
Eladó telek

Zalakaros

39.5 M Ft
3660 m²
Balatongyörök
Eladó telek

Balatongyörök

18 M Ft
2000 m²
0 m²
Balatongyörök
Eladó telek

Balatongyörök

380 M Ft
3.15 ha
0 m²
Balatongyörök, Nincs utca
Eladó telek

Balatongyörök

9.9 M Ft
1511 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

45 M Ft
5 szoba
184 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

62 M Ft
4107 m²
0 m²
Garabonc
Eladó telek

Garabonc

8.5 M Ft
3854 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

129 M Ft
4 szoba
174 m²
Karmacs
Eladó telek

Karmacs

5 M Ft
3269 m²
0 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

40.9 M Ft
898 m²
0 m²
Zalaegerszeg
Eladó telek

Zalaegerszeg

24 M Ft
1050 m²
0 m²
Karmacs
Eladó telek

Karmacs

2.5 M Ft
1564 m²
0 m²
Nagykanizsa
Eladó sorház

Nagykanizsa

36 M Ft
2 szoba
51 m²
Nagykanizsa
Eladó panellakás

Nagykanizsa

33.9 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatongyörök
Eladó telek

Balatongyörök

380 M Ft
3.15 ha
0 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

25 M Ft
3 szoba
120 m²
Alsópáhok
Eladó telek

Alsópáhok

11.99 M Ft
1224 m²
0 m²
Kustánszeg
Eladó telek

Kustánszeg

17.9 M Ft
5208 m²
0 m²
Cserszegtomaj
Eladó telek

Cserszegtomaj

40.9 M Ft
898 m²
0 m²
Felsőpáhok
Eladó telek

Felsőpáhok

35 M Ft
3951 m²
Zalakaros
Eladó telek

Zalakaros

9.9 M Ft
1057 m²