Astora Art House

Eladó téglalakás
Zalakaros, 2. emelet

+ 3 kép 1/6
36 611 000 Ft36.611 M Ft 963 447 Ft/m2
1 szoba
38 m²
2. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Geotermikus
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 334
Pál Miklós
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Zalakaros fürdővárosában csendes utcában újépítésű társasházban eladó egy második emeleti 1 szobás 38 nm lakás a hozzá tartozó 7nm loggiaval. A lakások a fenntarthatóság jegyében az alábbi környezettudatos megoldással készülnek:
- "BB" energia osztály
- Napelemes energiaellátás
- Hőszivattyús fűtés-hűtés
- Tároló és gépkocsi beálló vásárolható az ingatlanhoz
Kiváló választás akár befektetésnek, akár magáncélra, lakásnak.
Hitellel, CSOK plusz felvételében is készséggel állunk rendelkezésre.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 04. 16.

1 szobás téglalakások ára Zalakaroson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalakaros m² ár
963 e Ft
639 e Ft -51%
Ennek az ára
Zalakaros átlagár
36.611 M Ft m Ft
20.1 m Ft -82%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalakaros, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Zalakaros
Eladó téglalakás

Zalakaros

84.111 M Ft
3 szoba
83 m²
Zalakaros
Eladó téglalakás

Zalakaros

34.707 M Ft
1 szoba
34 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

98.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Zalakaros
Eladó téglalakás

Zalakaros

29.9 M Ft
2 szoba
35 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

370 M Ft
4 szoba
150 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

216.93 M Ft
4 szoba
121 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

184.8 M Ft
4 szoba
121 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

180.6 M Ft
4 szoba
120 m²
Zalakaros
Eladó téglalakás

Zalakaros

36.596 M Ft
1 szoba
38 m²
Zalakaros
Eladó téglalakás

Zalakaros

36.596 M Ft
1 szoba
37 m²
Zalakaros
Eladó téglalakás

Zalakaros

33.45 M Ft
1 szoba
34 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Zalakaros
Eladó téglalakás

Zalakaros

59.9 M Ft
5 szoba
147 m²
Szentgyörgyvár
Eladó nyaraló

Szentgyörgyvár

14.99 M Ft
1 + 2 szoba
40 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

97.664 M Ft
3 szoba
110 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

97.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Zalakaros