Seven Pearl

Eladó téglalakás
Zalaegerszeg, 6. emelet

+ 3 kép 1/6
42 500 000 Ft42.5 M Ft 904 255 Ft/m2
2 szoba
47 m²
6. emelet
építés éve:1983

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 6. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 883
Juhász Judit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Igényes, bútorozott lakás eladó Zalaegerszeg belvárosában

Zalaegerszeg belvárosának közkedvelt részén kínálok megvételre egy szép állapotú, ízlésesen berendezett, teljesen bútorozott és gépesített lakást liftes társasházban.

Az ingatlan a társasház 6. emeletén helyezkedik el, melynek köszönhetően rendkívül világos, csendes és kellemes panorámás kilátással rendelkezik. A rendezett, tiszta, zárt lépcsőház és a külön zárt folyosó biztonságos, kulturált lakókörnyezetet biztosít.

A praktikus elrendezésű lakásban amerikai konyhás nappali és külön hálószoba került kialakításra, így kiváló választás lehet saját otthonnak, fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy akár befektetés céljára is.

A keleti fekvésű, nagyméretű erkély kellemes életteret biztosít, ahol a reggeli kávé vagy az esti pihenés valódi feltöltődést nyújthat

A lakás jó állapotú bútorokkal és háztartási gépekkel együtt kerül értékesítésre:
hűtőszekrény
mikrohullámú sütő
mosógép
teljes bútorzat

A fürdőszoba modern zuhanykabinnal felszerelt, míg a toalett külön helyiségben kapott helyet a még kényelmesebb mindennapok érdekében.

Az ingatlan fűtéséről házközponti rendszer gondoskodik egyedi mérőórával, így a fenntartási költségek kedvezően alakíthatók.

A parkolás a társasház környezetében könnyedén megoldott, emellett parkolóház is található mindössze körülbelül 500 méterre.

Főbb jellemzők:
• liftes társasház
• amerikai konyhás nappali + 1 hálószoba
• kiváló belvárosi elhelyezkedés

Irányár: 42,5 millió Ft

További információért és megtekintésért keressen bizalommal! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395616

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
904 e Ft
818 e Ft -11%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
42.5 M Ft m Ft
46.4 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg, 6. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

45 M Ft
4 szoba
108 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

95.6 M Ft
3 szoba
82 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

45 M Ft
1 szoba
90 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

97.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

216.93 M Ft
4 szoba
121 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

45 M Ft
4 szoba
108 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

360 M Ft
4 szoba
224 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

79.5 M Ft
5 szoba
0 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

92.5 M Ft
3 szoba
86 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

370 M Ft
4 szoba
228 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

94.5 M Ft
3 szoba
82 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

95.6 M Ft
3 szoba
82 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

98.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

89.9 M Ft
3 szoba
146 m²
Zalaegerszeg, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

45 M Ft
1 szoba
90 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

64.9 M Ft
3 szoba
102 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

88.2 M Ft