BAM Living

Eladó téglalakás
Zalaegerszeg

+ 12 kép 1/15
155 900 000 Ft155.9 M Ft 1 039 333 Ft/m2
5 szoba
150 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 904
Molnár Viktória
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A LIDO HOME KESZTHELY eladásra kínálja a ZALAEGERSZEGI, 3 szintes, teljesen felújított lakást A LIDO HOME KESZTHELY által kínált ZALAEGERSZEGI lakás jellemzői: A városközpontól 5 percre lévő, csendes környezetben elhelyezkedő, 3 szintes lakás 2025-ben teljes felújításon esett át. Alapterülete 93 m2, az össz lakható rész a 3 szinten: 132,71 m2, benne 1 nappali, 1 amerikai konyha, beépített konyhabútorzattal, 4 szoba, 2 fürdőszoba ( benne szauna), és 1 terasz. A ház előtt a kocsibeállás 3 autóval lehetséges, Amennyiben a LIDO HOME által kínált, Zalaegerszegen található lakás felkeltette figyelmét, várom hívását a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá elegendő kerete? Kollégám díjmentes és bank semleges hiteltanácsadással áll rendelkezésére! LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás téglalakások ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
1039 e Ft
498 e Ft -109%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
155.9 M Ft m Ft
79.5 m Ft -96%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg

Eladó téglalakások a környékről

Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

78.645 M Ft
2 szoba
60 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

94.5 M Ft
3 szoba
82 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Zalaegerszeg, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

45 M Ft
1 szoba
90 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

180.6 M Ft
4 szoba
120 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

45 M Ft
1 szoba
90 m²
Zalaegerszeg, Kerámia utca
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

99.762 M Ft
4 szoba
90 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

216.93 M Ft
4 szoba
121 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

98.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

84.497 M Ft
2 + 1 szoba
85 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

33.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

370 M Ft
4 szoba
150 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

155.1 M Ft
3 szoba
97 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

212 M Ft
4 szoba
121 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

79.5 M Ft
5 szoba
0 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

95.6 M Ft
3 szoba
82 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

95.6 M Ft
3 szoba
80 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

94.5 M Ft
3 szoba