Eladó téglalakás
Veszprém, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Eladásra kínálunk egy felújított, 56 m²-es, téglaépítésű lakást Veszprém újtelepi részén,
A lakás a 2. emeleten helyezkedik el, amely egy rendezett felújított lépcsőházból nyílik.
Két kényelmes méretű szobával rendelkezik, így ideális választás lehet kisebb családok vagy párok számára.
A lakáshoz tartozik egy 3 m²-es erkély is, ahol a reggeli kávéját élvezheti a vár és a Bakony panorámájában gyönyörködve.
A fűtésről parapetes gáz cirkó rendszer gondoskodik, amely hatékony és gazdaságos megoldást biztosít.
A közelmúltban történt felújítás során víz és villanyvezetékek cseréje is megtörtént a lakás modernizálásra került, így új tulajdonosa azonnal költözhet.
Amennyiben a veszprémi GDN Ingatlaniroda által kínált felújított tégla lakás, vagy bármely, a kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését, forduljon hozzám bizalommal!
Ingatlanirodánk díjmentes, banksemleges hitelügyintézéssel, illetve ügyvédi tanácsadással is áll Ügyfeleink rendelkezésére! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 388583
Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 17. Utoljára módosítva: 2025. 10. 17.
2 szobás téglalakások ára Veszprémben
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Veszprém, 2. emelet