Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Veszprém, 2. emelet

+ 13 kép 1/16
170 000 000 Ft170 M Ft 1 297 710 Ft/m2
4 szoba
131 m²
2. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3688769701
Rádóczy-Csekő Dominika
Veszprém DH

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Megvételre kínálom, Veszprém kedvelt részén ezt az örök panorámával rendelkező PENTHOUSE lakást!

Bemutatom Veszprém egyik legkülönlegesebb és legexkluzívabb ingatlanát, amely egyesíti a modern technológiát, a természet közelségét és a luxus életérzést. Ez a páratlan Penthouse a Takácskert szélén helyezkedik el, örök panorámával a festői Bakonyra.

Ez a 2019-ben épült, folyamatosan karbantartott és prémium szintre fejlesztett 2. emeleti lakás 100 m²-es hasznos alapterületével, 80 m²-es panorámás teraszával, 7 m²-es télikertjével és 1,5 m²-es mini erkélyével valóban egyedi ajánlat a piacon.

A lakásban kialakításra került:
egy tágas, világos nappali prémium beépített bútorokkal,
egy elegáns, minden igényt kielégítő konyha és étkező,
három hálószoba,
külön WC és fürdőszoba,
két tároló, hogy mindig rend uralkodjon.

Az otthon minden négyzetcentiméterén érezhető a luxus:

Okosotthon rendszer világítás, hűtés-fűtés, háztartási gépek, riasztó és kamerarendszer mind távolról is vezérelhető.
Prémium anyaghasználat mosható tapéták, Digital Tweed burkolatok, csúcsminőségű szaniterek és beépített bútorok.
Modern fűtési rendszer elektromos cirkó kazán, 80 literes villanybojler, padlófűtés a fürdőszobában, háztartási költség mindössze kb. 7 ezer Ft/hó (fűtés + meleg víz!)
Napelemes rendszer 10kW teljesítménnyel (bővíthető 15kW-ig), elektromos autótöltésre előkészített kiállás (3x32A)

A lakáshoz tartozik:
2 db közös tároló,
5+2,5 m²-es önálló tároló,
lehetőség zárt udvari parkoló bérlésére (kedvező áron: 6e Ft/hó),
kedvező áron (6000 Ft./hó) parkolás a zárt lakóparkon kívül.

A lakás bútorozottan eladó, a magas minőségű, egyedileg tervezett berendezések megegyezés tárgyát képezik.

Miért ez az otthon lesz az új kedvence?

Zöld, csendes, nyugodt környezet
Lenyűgöző, örök panoráma a Bakonyra
Energiahatékony megoldások
Elektromos autóbarát infrastruktúra
Exkluzív enteriőr és beépített bútorok
Teljesen okosított otthon

Ez a Penthouse nem csupán egy ingatlan, ez egy életstílus. Egy lehetőség, hogy nap mint nap a természet ölelésében, mégis a város szívéhez közel élvezhesse a nyugalmat, a kényelmet és a modern technológia minden előnyét.

Ha ez az otthon az, amit keresel, ne habozz! Vedd fel velem a kapcsolatot még ma!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
1298 e Ft
1074 e Ft -21%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
170 M Ft m Ft
117 m Ft -45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Veszprém, Wartha Vince utca
Eladó téglalakás

Veszprém

99.9 M Ft
4 + 2 szoba
120 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

170 M Ft
4 szoba
131 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

90 M Ft
4 szoba
105 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
116 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

184 M Ft
4 szoba
119 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó téglalakás

Veszprém

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
116 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

186.639 M Ft
3 szoba
71 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

199 M Ft
4 szoba
128 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

211.785 M Ft
3 szoba
81 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

74 M Ft
3 szoba
57 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

49 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Balatonfüred
Eladó téglalakás

Balatonfüred

143 M Ft
3 szoba
83 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

170.637 M Ft
2 szoba
65 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

89 M Ft
4 szoba
105 m²
Balatonalmádi
Eladó téglalakás

Balatonalmádi

103 M Ft
2 szoba
47 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

37.49 M Ft
1 szoba
30 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

142.469 M Ft
2 szoba
54 m²
Veszprém
Eladó téglalakás

Veszprém

170 M Ft
4 szoba
131 m²
Balatonakarattya
Eladó téglalakás

Balatonakarattya

176.581 M Ft
2 szoba
67 m²
Pápa
Eladó téglalakás