River Life

Eladó téglalakás
Veresegyház, 4. emelet

+ 10 kép 1/13
109 609 800 Ft109.61 M Ft 1 739 838 Ft/m2
3 szoba
63 m²
4. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 504
Major Krisztina
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Tóparti lakások Veresegyházon!
Kilátással a Tóra!

Veresegyházon a csodálatos Veresi tó szomszédságában IV. emeleti, 63,35 nm-es nappali + 2 szobás, 18,79 nm TERASZOS, tetőtéri lakást kínálunk eladásra!

• Összesen 41 lakás – jól átgondolt alaprajzokkal, a garzontól a tágas családi lakásokig
• Két modern épület (A és B) – harmonikus építészeti megoldásokkal
• Energia hatékony kivitelezés – modern gépészet, kiváló hőszigetelés
• Saját erkélyek, teraszok vagy kertkapcsolatos lakások
• hőszivattyús fűtés
• mennyezeti hűtés-fűtés
• Zárt parkoló és tárolók opcionálisan vásárolhatók
• Csendes, biztonságos környék – tökéletes választás családoknak és befektetőknek is

Kiváló közlekedés és infrastruktúra
A városközpont, óvoda, iskola, bevásárlási lehetőségek és tömegközlekedés könnyen elérhető, így a lakópark egyszerre biztosít nyugalmat és kényelmet.

Lakások és elrendezések
A kínálatban megtalálhatóak:
• kertkapcsolatos lakások
• erkélyes, világos emeleti otthonok
• jól átgondolt, praktikus alaprajzok a kisebb lakásoktól a nagyobb családi terekig

A hatalmas üvegfelületek és a kiváló benapozás minden lakást élhetővé és barátságossá tesz.

Veresegyházról:
Veresegyház kedvelt agglomerációs település, amely nyugodt, zöld környezetével és rendezett városképével ideális választás mindazoknak, akik a természet közelségét szeretnék ötvözni a főváros könnyű elérhetőségével. A város egyik legvonzóbb része a hangulatos tópart és környezete, különösen a sétákra, kikapcsolódásra és feltöltődésre is tökéletes Malom-tó, amely egész évben kellemes, parkosított környezetet kínál.

Elhelyezkedése kiváló: Budapest autóval és tömegközlekedéssel egyaránt gyorsan megközelíthető, rendszeres vasúti és buszjáratok biztosítják a kényelmes bejutást a fővárosba.

A város infrastruktúrája folyamatosan fejlődik, minden fontos szolgáltatás helyben elérhető: bölcsődék, óvodák, iskolák, bevásárlási lehetőségek, egészségügyi ellátás, valamint számos szabadidős és sportolási lehetőség áll rendelkezésre.

Veresegyház így ideális választás azok számára, akik élhető, családbarát környezetben, mégis kiváló közlekedési kapcsolatok mellett szeretnének otthonra találni.

Várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Veresegyházon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veresegyház m² ár
1740 e Ft
1486 e Ft -17%
Ennek az ára
Veresegyház átlagár
109.61 M Ft m Ft
106.4 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veresegyház, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

52.878 M Ft
1 szoba
32 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

125 M Ft
4 szoba
109 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

84.281 M Ft
2 szoba
52 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

125 M Ft
4 szoba
109 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

77.584 M Ft
2 szoba
49 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

90 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

66.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

81.9 M Ft
2 szoba
81 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

125 M Ft
4 szoba
109 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

77.584 M Ft
2 szoba
49 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

116 M Ft
3 szoba
82 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.5 M Ft
3 szoba
65 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.9 M Ft
3 szoba
58 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

76.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

46.5 M Ft
4 szoba
72 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

123.4 M Ft
3 szoba
85 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Veresegyház
Eladó téglalakás

Veresegyház

84.3 M Ft