Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Vasvár, Petőfi Sándor utca, 3. emelet

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 9 kép 1/12
40 520 000 Ft40.52 M Ft 686 780 Ft/m2
2 szoba
59 m²
3. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 782
Diószegi Boglárka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Napfényes, felújított lakás eladó Vasváron!

Eladásra kínálunk egy világos, 59 m²-es, 2 szobás lakást a 3. emeleten, amely ideális választás lehet pároknak, kis családoknak vagy befektetőknek.

Főbb jellemzők:
- Tágas nappali és hálószoba
- Külön fürdőszoba és WC
- Konyha + kamra a praktikus tárolásért
- Nyugati tájolású erkély a nappali felől, ahol élvezheti a délutáni napfényt
- 5 éve teljes körű felújításon esett át, beleértve az elektromos hálózatot is
- 3 éve felszerelt, energiatakarékos klíma
- Klarstein elektromos fűtőpanelek minden helyiségben
- Nagyméretű, zárt tároló a pincében
- Alacsony rezsiköltség
A lakás kiváló állapotban van, azonnal költözhető, és a nyugati fekvésnek köszönhetően egész nap világos. A társasház rendezett, a környék csendes, mégis jól megközelíthető.
További információval és megtekintéssel kapcsolatosan kérem hívjon bizalommal! Irodánk teljes körű szolgáltatást nyújt ügyfeleinknek, többek között hitelügyintézéssel és energetikai tanúsítvány elkészítésével. Vevőink számára minden szolgáltatásunk INGYENES!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Vasváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vasvár m² ár
687 e Ft
592 e Ft -16%
Ennek az ára
Vasvár átlagár
40.52 M Ft m Ft
33 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vasvár, Petőfi Sándor utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

38 M Ft
5 szoba
116 m²
Celldömölk
Eladó téglalakás

Celldömölk

27.99 M Ft
4 szoba
155 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

32 M Ft
3 szoba
63 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

47.6 M Ft
4 szoba
68 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

32 M Ft
3 szoba
63 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

32 M Ft
3 szoba
63 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

40.52 M Ft
2 szoba
59 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

165 M Ft
4 + 1 szoba
138 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

32.99 M Ft
2 szoba
54 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

32.99 M Ft
2 szoba
54 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

68.9 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

32 M Ft
3 szoba
66 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

32 M Ft
3 szoba
63 m²
Vasvár, Március 15. tér
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

64.99 M Ft
3 szoba
60 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

35.99 M Ft
3 szoba
66 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

46 M Ft
4 szoba
142 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

83.847 M Ft
4 szoba
81 m²
Vasvár, Március 15. tér
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Szombathely
Eladó téglalakás