BAM Living

Eladó téglalakás
Vác, 2. emelet

+ 13 kép 1/16
139 000 000 Ft139 M Ft 1 349 515 Ft/m2
3 szoba
103 m²
2. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 768
Forberger Mária
BH Ingatlancentrum

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó luxus szintű, modern belvárosi lakás – 103 m² + 23 m² terasz + garázs!

Ha minőséget és stílust keresel a belváros szívében, de csendes környezetben, ez a lakás neked való!
Teljes körűen felújított, lakberendező által megálmodott otthon, ahol minden részlet a kényelemről és eleganciáról szól.

Főbb jellemzők:

103 m² modern lakótér
Tágas nappali + 2 külön nyíló hálószoba
2 igényes fürdőszoba
23 m² napfényes terasz
24 m² garázs – közvetlenül a házban
Cirkófűtés és padlófűtés a maximális komfortért
Beépített szekrények, rejtett tárolók
Csendes, mégis központi fekvés – üzletek, iskola, kávézók pár perc sétára

Ez nem csak egy lakás – egy elegáns, kész otthon, ahová elég beköltözni.

Elhelyezkedés: belváros, kiváló közlekedés
Állapot: azonnal költözhető, igényes kivitelezés

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Vácon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vác m² ár
1350 e Ft
1245 e Ft -8%
Ennek az ára
Vác átlagár
139 M Ft m Ft
85.5 m Ft -63%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vác, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Vác, Déli lakóterület, Paduc utca
Eladó téglalakás

Vác

61 M Ft
2 szoba
41 m²
Vác, Déli lakóterület, Márna utca
Eladó téglalakás

Vác

99.5 M Ft
2 + 2 szoba
80 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

66.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Vác, Déli lakóterület, Paduc utca
Eladó téglalakás

Vác

92.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Vác, Déli lakóterület, Paduc utca
Eladó téglalakás

Vác

47 M Ft
1 szoba
32 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

29.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Vác
Eladó téglalakás

Vác

125 M Ft
3 szoba
73 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
73 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.9 M Ft
3 szoba
58 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Vác
Eladó téglalakás

Vác

99.5 M Ft
2 + 2 szoba
80 m²
Vác
Eladó téglalakás

Vác

67.93 M Ft
2 szoba
0 m²
Vác
Eladó téglalakás

Vác

54.8 M Ft
1 szoba
36 m²
Vác, Déli lakóterület, Paduc utca
Eladó téglalakás

Vác

78 M Ft
3 szoba
61 m²
Vác
Eladó téglalakás

Vác

69.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd, Oázis utca
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Vác, Déli lakóterület, Paduc utca
Eladó téglalakás

Vác

77 M Ft