BAM Living

Eladó téglalakás
Újszász

+ 7 kép 1/10
49 990 000 Ft49.99 M Ft 943 208 Ft/m2
3 szoba
53 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 53 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 288
Miklósi Tímea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ ASZTI LAKÓPARK ÚJSZÁSZON – 32 LAKÁS

A lakóparkban összesen 4 db 2 lakásos ikerház és 4 db 6 lakásos társasház
Összesen: 32 lakás kerül megvalósításra egységes megjelenéssel és megbízható kivitelezéssel.

Az első ütem várható átadása: 2026 év vége

LAKÁSTÍPUSOK (földszint / emelet):

lakás:
61,67 m² + 8,31 m² terasz
54,99 M Ft
lakás:
52,92 m² + 8,6 m² terasz
49,99 M Ft
lakás:
61,67 m² + 8,31 m² terasz
54,99 M Ft

(Minden típus elérhető földszinten és emeleten is)

3 szoba (nappali + 2 háló)
saját autóbeálló
saját tároló
terasz minden lakáshoz

MŰSZAKI TARTALOM RÖVIDEN:
Porotherm 30-as tégla falazat
15 cm homlokzati szigetelés
30 cm födémszigetelés
3 rétegű műanyag nyílászárók
Hőszivattyús fűtés (padlófűtés + radiátor)
Inverteres klíma
Elektromos okos bojler
Választható burkolatok
A++ energetikai besorolás

Környezet:
Nyugodt, biztonságos település, kiváló infrastruktúrával.

Kérdés vagy megtekintés kapcsán hívjon bizalommal!
06 20 288 1889

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Újszászon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újszász m² ár
943 e Ft
889 e Ft -6%
Ennek az ára
Újszász átlagár
49.99 M Ft m Ft
56.7 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Újszász

Eladó téglalakások a környékről

Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

50.9 M Ft
2 szoba
85 m²
Jászladány
Eladó téglalakás

Jászladány

24.9 M Ft
3 szoba
128 m²
Újszász
Eladó téglalakás

Újszász

55.7 M Ft
3 szoba
62 m²
Újszász
Eladó téglalakás

Újszász

49.99 M Ft
3 szoba
62 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

62.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

90 M Ft
3 szoba
100 m²
Tiszafüred
Eladó téglalakás

Tiszafüred

210 M Ft
10 szoba
380 m²
Újszász
Eladó téglalakás

Újszász

49.99 M Ft
3 szoba
62 m²
Jászberény
Eladó téglalakás

Jászberény

36.5 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Szolnok, Meggyesitelep
Eladó téglalakás

Szolnok

34.9 M Ft
3 szoba
86 m²
Újszász
Eladó téglalakás

Újszász

81 M Ft
4 szoba
90 m²
Újszász
Eladó téglalakás

Újszász

50.7 M Ft
3 szoba
52 m²
Újszász
Eladó téglalakás

Újszász

71 M Ft
3 szoba
70 m²
Újszász
Eladó téglalakás

Újszász

54.999 M Ft
3 szoba
70 m²
Újszász
Eladó téglalakás

Újszász

54.999 M Ft
3 szoba
70 m²
Tiszafüred
Eladó téglalakás

Tiszafüred

59.8 M Ft
3 szoba
72 m²
Újszász
Eladó téglalakás

Újszász

75.99 M Ft
3 szoba
74 m²
Alattyán
Eladó téglalakás

Alattyán

9.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

93.1 M Ft
3 szoba
98 m²
Újszász
Eladó téglalakás

Újszász

86.1 M Ft
4 szoba
95 m²
Szolnok
Eladó téglalakás

Szolnok

65.55 M Ft
2 szoba
69 m²
Újszász
Eladó téglalakás

Újszász

54.999 M Ft
3 szoba
70 m²
Jászapáti
Eladó téglalakás