Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Téglás, 3. emelet

+ 1 kép 1/4
49 900 000 Ft49.9 M Ft 779 688 Ft/m2
2 szoba
64 m²
3. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234123
Baraté Róbert
Álomház Doktor Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium kategóriás tégla társasházi lakás eladó Tégláson!

Kínálatunkban eladó egy 14 lakásos exkluzív társasház harmadik emeleti lakás található, amely a belváros szívében, tégla építésű, magas műszaki tartalommal készült. A harmadik emeleti nettó 43,9 m2-es (bruttó 48.37 m2) lakás tágas nappali + 1 hálószobás elrendezéssel, külön fürdővel WC-vel, valamint egy lenyűgöző, 20 m²-es Penthouse jellegű lodzsával rendelkezik.

Az ingatlan kiváló minőségű Porotherm tégla falazatból épült, 15 cm-es hőszigeteléssel, A+ energetikai besorolással. A minőségi burkolatok, a korszerű nyílászárók és a modern gépészet garantálják a prémium kényelmet.

A társasház alatt 3 üzlethelyiség is található, így befektetési szempontból is kiemelkedő lehetőség. A lakás gáz cirkó fűtéses, prémium burkolatokkal és kiváló energetikai mutatókkal felszerelve. Parkolás a belső udvarban kialakított parkosított parlolókban.

Debrecenben, ha nem talál megfelelő árban lakást, költözzön Téglásra itt is megtalálja a prémium kategóriás otthont, amely ötvözi a kényelmet és a befektetési értéket.

Ügyvédi és bankfüggetlen hiteltanácsadással háttérrel segítem a vásárlás során. Ne maradjon le, keressen minél hamarabb!
Üdvözlettel;
Best regards:

Baraté Róbert
Ingatlanértékesítő
+36-(70) 527 4759
barate.robert@dh.hu
Álomház Doktor Kft.
4029 Debrecen, Csapó u. 42.
+36-(52) 789505
www.dh.hu

Referencia szám: LK082351

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Tégláson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Téglás m² ár
780 e Ft
910 e Ft 14%
Ennek az ára
Téglás átlagár
49.9 M Ft m Ft
53.6 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Téglás, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

57.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

46 M Ft
2 szoba
50 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

58.9 M Ft
3 szoba
76 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

64.9 M Ft
1 + 3 szoba
74 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

49.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

49.9 M Ft
0 + 1 szoba
44 m²
Püspökladány
Eladó téglalakás

Püspökladány

39.9 M Ft
1 szoba
336 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

46 M Ft
2 szoba
50 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

59.9 M Ft
4 szoba
83 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

57.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

57.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen, Belváros, Piac utca
Eladó téglalakás

Debrecen

124 M Ft
2 szoba
102 m²
Téglás
Eladó téglalakás

Téglás

46 M Ft
2 szoba
50 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²