Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Tatabánya, Sárberek, Vadász utca, 3. emelet

+ 12 kép 1/15
43 990 000 Ft43.99 M Ft 862 549 Ft/m2
2 szoba
51 m²
3. emelet
építés éve:1979

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3634456005
Kalics László
Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Tatabányán Dózsakertben jó állapotú lakás eladó!

A lakás jellemzői:
- 4 emeletes épület- 3. emelet- 2 szoba- jó állapotú- korszerű, műanyag nyílászárók, redőnnyel szerelve- biztonsági bejárati ajtó- erkély teljes egészében a szobához csatolva- víz- és villanyvezetékek cserélve- radiátorok cserélve- konyha a teljes gépészettel a vételár része- rendezett lépcsőház- jó infrastruktúra- közelben minden megtalálható
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon még ma!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sárberek m² ár
Tatabánya m² ár
863 e Ft
844 e Ft -2%
827 e Ft -4%
Ennek az ára
Sárberek átlagár
Tatabánya átlagár
43.99 M Ft m Ft
48.6 m Ft 9%
45 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, Sárberek, Vadász utca, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

39.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

37.8 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

24.75 M Ft
1 szoba
33 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

52.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

42.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

50.06 M Ft
2 szoba
65 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

87.99 M Ft
4 + 1 szoba
88 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

48.6 M Ft
3 szoba
56 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

40.755 M Ft
1 szoba
33 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

38.065 M Ft
2 szoba
45 m²
Tatabánya, Ságvári Endre lakótelep, Szent Borbála út
Eladó téglalakás

Tatabánya

41.5 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

42.99 M Ft
1 + 2 szoba
43 m²
Tatabánya, Kertváros, Alkotmány utca 1/A
Eladó téglalakás

Tatabánya

83.113 M Ft
3 szoba
73 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

39.053 M Ft
1 szoba
36 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.672 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

69.25 M Ft
3 szoba
69 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

34.02 M Ft
2 szoba
48 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya