Seven Pearl

Eladó téglalakás
Tatabánya, 3. emelet

+ 4 kép 1/7
38 500 000 Ft38.5 M Ft 770 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 50 m2
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 530
Konkoly Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Tatabánya központjában kínálunk megvételre egy 50 nm-es, 2 szobás, téglaépítésű lakást, amely egy szigetelt társasház harmadik emeletén helyezkedik el.

Az eladó lakás kiváló választás mindazok számára, akik a városi pezsgés közvetlen közelében, mégis nyugodt, élhető környezetben szeretnének otthonra találni.

A lakás jó állapotú, gondosan karbantartott.
A nyílászárók korszerű műanyagra lettek cserélve, amelyek nemcsak esztétikai, hanem energetikai szempontból is előnyösek.
A bejárati ajtó több ponton záródó, minőségi kivitelű, így a biztonság garantált.
A szobák meleg hangulatát parkettás burkolat adja, míg a többi helyiség praktikus járólappal ellátott.

A víz- és villanyvezetékek eredeti állapotúak, ami lehetőséget ad az új tulajdonos számára, hogy saját igényei szerint korszerűsítse és alakítsa tovább az ingatlant.
Az eladó lakáshoz közös tároló is tartozik, amely extra kényelmet biztosít a mindennapokban.

Elhelyezkedése valódi értéket képvisel: néhány lépésre megtalálható minden, ami a kényelmes élethez szükséges – üzletek, iskola, óvoda, valamint a közkedvelt Csónakázó-tó is, amely kiváló kikapcsolódási lehetőséget nyújt.

Ha egy praktikus elrendezésű, kiváló lokációjú otthont keres Tatabányán, amelyben egyszerre élvezheti a városi élet előnyeit és a nyugalmat, akkor ezt a lehetőséget érdemes megnéznie!

Adatbázisunkban számos eladó-kiadó ingatlan közül választhat.
Személyre szabott ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére.
15 éves értékesítői és vezetői tapasztalat.
Minden egy helyen, az ingatlan bemutatásától a kulcsátadásig!
Hitelminősítés a Fő téri irodánkban a hét minden napján.
Legyen közös a sikerünk!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
770 e Ft
817 e Ft 6%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
38.5 M Ft m Ft
40.5 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

29.499 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

37.8 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

115 M Ft
4 szoba
118 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

50.06 M Ft
2 szoba
65 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

38.813 M Ft
47 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

50.548 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

48.6 M Ft
3 szoba
56 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.633 M Ft
2 szoba
45 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

115 M Ft
4 szoba
70 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

84.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

45.484 M Ft
2 szoba
43 m²
Oroszlány
Eladó téglalakás

Oroszlány

28.499 M Ft
3 szoba
51 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

0.18 M Ft
3 szoba
51 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

43.477 M Ft
2 szoba
50 m²
Nyergesújfalu
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

47.158 M Ft
2 szoba
49 m²
Tatabánya, Ságvári Endre lakótelep, Szent Borbála út
Eladó téglalakás

Tatabánya

41.5 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.658 M Ft
2 szoba
44 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

40.755 M Ft
1 szoba
33 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

29.358 M Ft
1 szoba
34 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

42.99 M Ft
1 + 2 szoba
43 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

42.99 M Ft
2 szoba
56 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

44.668 M Ft
2 szoba
55 m²