BAM Living

Eladó téglalakás
Tatabánya, Szepesi Gusztáv utca, 4. emelet

+ 15 kép 1/18
117 000 000 Ft117 M Ft 1 063 636 Ft/m2
4 szoba
110 m²
4. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 661
Sikeres út az otthonhoz
Sikeres út az otthonhoz

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

RITKASÁG TATABÁNYÁN

Tatabányán a Szepesi Gusztáv utcában Újszerű 110 nm es lakás eladó.

Csodaszép világos jó elosztású tetőtéri lakás várja új lakóit.
3 hálószoba+hatalmas nappali konyha étkezős otthon...extákkal...és közel 40 nm terasszal.

Továbbá 2 gardrób és egy háztartási helyiség is rendelkezésre áll a kényelem miatt.
Beépített modern konyhabútor gépesítve.
Fürdőszoba zuhanyzóval és káddal, valamint külön WC is helyet kapott.
Itt minden új, korszerű ,modern és világos. Egyedi kialakítás és minőségi burkolatok kerültek e fantasztikus és egyedi lakásba.
Saját külön zárható 12 nm es tároló is tartozik a lakáshoz.
Különlegesség hogy van lift..így nagyon kényelmes feljutni a negyedik emeletre akár csomagokkal is.
Fűtése távfűtés egyedi méréssel.
Parkolóhely mindig rendelkezésre áll.
Akár nagyobb család részére is alkalmas lehet ez a csodás otthon..vagy olyanok részére akik kedvelik a nagyobb társaságot...

Ide csak be kell költöznie.
Várom hívását a megtekintés miatt
Julianna

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 04. 13.

4 szobás téglalakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
1064 e Ft
766 e Ft -39%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
117 M Ft m Ft
72.8 m Ft -61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, Szepesi Gusztáv utca, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.658 M Ft
2 szoba
44 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

30.8 M Ft
1 szoba
44 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

115 M Ft
4 szoba
118 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

34.02 M Ft
2 szoba
48 m²
Oroszlány
Eladó téglalakás

Oroszlány

28.499 M Ft
3 szoba
51 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

69.25 M Ft
3 szoba
69 m²
Tatabánya, Kertváros, Alkotmány utca 1/A
Eladó téglalakás

Tatabánya

83.113 M Ft
3 szoba
73 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

0.18 M Ft
3 szoba
51 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

48.6 M Ft
3 szoba
56 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

84.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Tatabánya, Kertvárosi lakótelep, Verebély László utca
Eladó téglalakás

Tatabánya

41.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

36.49 M Ft
2 szoba
53 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

22.4 M Ft
1 szoba
32 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

37.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

29.358 M Ft
1 szoba
34 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

39.053 M Ft
1 szoba
36 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

87.99 M Ft
4 + 1 szoba
88 m²
Nyergesújfalu, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

82.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

42.99 M Ft
1 + 2 szoba
43 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás