Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Szombathely, 2. emelet

59 900 000 Ft59.9 M Ft 1 497 500 Ft/m2
2 szoba
40 m²
2. emelet
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3694770703
Bató-Török Eszter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szombathely egyik legkeresettebb részén, a Minerva lakóövezetében kínálunk eladásra egy kiváló adottságokkal rendelkező, világos, 2 szobás lakást.Főbb jellemzők:Északnyugatra néző tájolás, amely nyugodt, zavartalan életteret biztosítNyugodt lakókörnyezet, miközben a kitűnő elhelyezkedésnek köszönhetően minden fontos szolgáltatás elérhető közelségben vanModern, minőségi kivitelezésű, új építésű társasházTágas, jól bútorozható klímatizált nappali és kényelmes hálószoba, praktikus alaprajzi elrendezésKözel 9 négyzetméteres saját erkély, amely ideális reggeli kávézáshoz vagy esti pihenéshezEnergiatakarékos kialakítás és korszerű gépészet, alacsony fenntartási költségekElhelyezkedés és környezet:Bevásárlási lehetőségek, éttermek, edzőtermek és szolgáltatások közvetlen közelben találhatók.Kiváló tömegközlekedési kapcsolatok:, több buszjárat,Vasútállomás valamint gyors elérés az autós közlekedés számára Ideális választás:Befektetőknek, akik gyorsan kiadható lakást keresnekPároknak vagy egyedülállóknak, akik modern, nyugodt otthonra vágynakTermészetközeli életet kedvelőknek, akik nem szeretnének kompromisszumot kötni a városi kényelemmelEz az ingatlan ideális ötvözete a nyugalomnak és a városi pezsgésnek. Ne maradjon le erről a ritka lehetőségről Szombathely egyik legkedveltebb társasházában!

Referencia szám: LK040247

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
1498 e Ft
845 e Ft -77%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
59.9 M Ft m Ft
54.5 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

52.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

77.277 M Ft
3 szoba
74 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

64.8 M Ft
3 szoba
107 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

72.295 M Ft
3 szoba
69 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

83.847 M Ft
4 szoba
81 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

46 M Ft
4 szoba
142 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Szombathely, Belváros
Eladó téglalakás

Szombathely

71.99 M Ft
120 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

86.73 M Ft
4 szoba
86 m²
Szombathely, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Szombathely

41.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Celldömölk
Eladó téglalakás

Celldömölk

27.99 M Ft
4 szoba
155 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

35.99 M Ft
3 szoba
66 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Szombathely, Belváros, Fő tér