Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Szombathely, 3. emelet

+ 13 kép 1/16
53 000 000 Ft53 M Ft 946 429 Ft/m2
2 szoba
56 m²
3. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 276
Gerencsér Mária
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szombathelyi erkélyes lakás ? tökéletes választás otthonnak vagy befektetésnek!

Szombathely csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 56 m?-es, 3. emeleti, erkélyes lakást, amely kiváló lehetőség mind befektetők, mind fiatal párok vagy akár egy gyermekes családok számára.

A háromszintes, csúsztatott zsalus technológiával épült társasház legfelső szintjén található ingatlan praktikus elosztású: háló szoba, tágas konyha és világos nappali biztosít kényelmes életteret. A lakás műszaki felújításon esett át: teljes villany-, víz- és fűtésvezeték csere történt, új kombi gázkazán és radiátorok kerültek beépítésre, valamint a fürdőszoba, a konyha és a WC is teljesen megújult.

Az új tulajdonos már csak a saját ízlésére formálhatja: a külső nyílászárók cseréje, a konyhabútor beépítése és az erkély burkolása vár még befejezésre. Az erkélyre kiépített elektromos csatlakozás lehetővé teszi klíma egyszerű telepítését is.

A lakáshoz két kisebb tároló is tartozik, a parkolás pedig kényelmesen megoldható a ház előtt. A közelben minden fontos infrastruktúra megtalálható: boltok, szolgáltatások és a vasútállomás is könnyen elérhető, autóval pedig gyors a közlekedés.

Ez az ingatlan kiváló lehetőség azoknak, akik egy jól alakítható, értékálló otthont keresnek, vagy biztos megtérülést nyújtó befektetésben gondolkodnak.

Ne hagyja ki ? alakítsa saját ízlésére, és teremtsen belőle egy igazán hangulatos, nyugodt otthont!
Eneregetikai tanúsítványok készítése folyamatban

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
946 e Ft
830 e Ft -14%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
53 M Ft m Ft
42.7 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Csepreg
Eladó téglalakás

Csepreg

21.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

24.9 M Ft
2 szoba
96 m²
Szombathely, Belváros
Eladó téglalakás

Szombathely

71.99 M Ft
120 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

47.6 M Ft
4 szoba
68 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

74.99 M Ft
3 szoba
71 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

72.295 M Ft
3 szoba
69 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

83.847 M Ft
4 szoba
81 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

52.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Celldömölk
Eladó téglalakás

Celldömölk

27.99 M Ft
4 szoba
155 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Szombathely, Belváros, Fő tér
Eladó téglalakás

Szombathely

71 M Ft
4 szoba
129 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

77.277 M Ft
3 szoba
74 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

41.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
136 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely