Seven Pearl

Eladó téglalakás
Szombathely, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
48 000 000 Ft48 M Ft 738 462 Ft/m2
3 szoba
65 m²
1. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3694814120
Szabó Andrea
Duna House - Szombathely, Kőszegi utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Fiatalos nappali+2 szobás  lakás eladó a Váci Mihály utcában
Szombathely egyik kedvelt lakótelepén a Derkovitson  kínáljuk eladásra  ezt az első emeleti , 65 négyzetméteres lakást.Színes, fiatalos lakás, amely családok számára ideális, hiszen iskola, óvoda, bölcsőde  gyalogosan pár perc alatt elérhető.Bevásárolni  az utcában található Coop boltba szaladhatunk át, de zöldséges, pékség és orvosi rendelő is megtalálható.A lakás egy csúsztatott zsalus épületben található, 5 évvel ezelőtt teljes villanyvezeték csere, konyhabútor, bejárati ajtó és erkélyajtó korszerűsítés valósult meg. Ablakai nagyrészt műanyag, az erkélyes szoba fa kivitelben készült.A nyári melegekben klímával tudjuk a lakást kellemes hőmérsékleten tartani.Helyiségei:-közlekedő-nappali-2 külön bejáratú szoba-konyha-fürdő wc-vel.A fűtéséről távhő gondoskodik, így  télen mindig meleg ingatlanba mehet haza a leendő tulajdonosa.
Nézzük meg és  gondolkodjunk együtt erről az otthonról!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
738 e Ft
889 e Ft 17%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
48 M Ft m Ft
59.7 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Bük
Eladó téglalakás

Bük

63 M Ft
3 szoba
74 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

47.6 M Ft
4 szoba
68 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

77.277 M Ft
3 szoba
74 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49 M Ft
3 szoba
89 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

35.99 M Ft
3 szoba
66 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49.49 M Ft
3 + 1 szoba
77 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

86.73 M Ft
4 szoba
86 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

38 M Ft
5 szoba
116 m²
Szombathely, Belváros
Eladó téglalakás

Szombathely

71.99 M Ft
120 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

72.295 M Ft
3 szoba
69 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

87.75 M Ft
4 szoba
111 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

52.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

86.73 M Ft
4 szoba
86 m²
Sitke
Eladó téglalakás

Sitke

13 M Ft
1 szoba
32 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

64.8 M Ft
3 szoba
107 m²
Vasvár, Március 15. tér
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

83.847 M Ft
4 szoba
81 m²
Szombathely, Belváros, Petőfi Sándor utca