NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Székesfehérvár, 4. emelet

+ 7 kép 1/10
169 000 000 Ft169 M Ft 1 290 076 Ft/m2
5 szoba
131 m²
4. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 776
Bertók Ingatlan
BertokIngatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Székesfehérvár egyik dinamikusan fejlődő, frekventált városrészében kínálunk megvételre egy modern, letisztult kialakítású, azonnal költözhető penthouse lakást, egy új építésű, 6 szintes társasház felső szintjén.

A lakás 131,51 m² alapterületű, kiváló elosztású: amerikai konyhás nappali–étkező, négy különálló szoba, valamint két fürdőszoba biztosít kényelmes, jól élhető életteret akár családok számára is. A belső terek világosak, átgondoltak, a nappali nagy üvegfelületein keresztül közvetlen kapcsolat nyílik a lakás egyik legnagyobb értékére, a 137,76 m²-es tetőteraszra, amely valódi élettérré válik a mindennapokban.

A beruházás során kiemelt hangsúlyt kapott a minőségi anyaghasználat és a korszerű, időtálló műszaki megoldások alkalmazása. Az ingatlan energiahatékony kialakítású, padlófűtéssel rendelkezik, valamint klíma előkészítéssel került kialakításra, így hosszú távon is gazdaságosan fenntartható.

A lakásban prémium konyhabútor került beépítésre gépesítéssel, amely a vétel részét képezi, így az ingatlan akár azonnal költözhető, kulcsrakész otthonként is használatba vehető.

A társasház modern, rendezett környezetben helyezkedik el, ahol a lakók kényelmét felszíni parkolók és mélygarázs is szolgálja. A lakáshoz teremgarázs beálló vásárolható, amely kényelmes és biztonságos parkolási lehetőséget biztosít.

Ez az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik nagy teraszos, világos, modern penthouse lakást keresnek Székesfehérvár egyik fejlődő, jól megközelíthető részén, kompromisszumok nélkül.
Több mint 15 éves tapasztalattal segítünk eligazodni a pénzügyi lehetőségek között – legyen szó lakáshitelről vagy támogatásokról, és most akár a 2025 szeptemberétől elérhető 3%-os fix kamatozású Otthon Start lakáshitelről is –, hogy Ön a lehető legkedvezőbb feltételekkel valósíthassa meg otthonteremtési céljait. Érdeklődni akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

5 szobás téglalakások ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
1290 e Ft
850 e Ft -52%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
169 M Ft m Ft
137.9 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

51.45 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

61.95 M Ft
1 + 2 szoba
64 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

169 M Ft
1 + 4 szoba
132 m²
Székesfehérvár, Belváros, Távirda u. 35
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

142.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Székesfehérvár, Belváros, Távirda u. 35
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

142.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

114.9 M Ft
4 szoba
136 m²
Bicske, Csákvári utca
Eladó téglalakás

Bicske

67.1 M Ft
4 szoba
72 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

195 M Ft
4 szoba
151 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

72.202 M Ft
3 szoba
62 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

32.9 M Ft
1 szoba
32 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

119.9 M Ft
1 + 3 szoba
84 m²
Gárdony
Eladó téglalakás

Gárdony

85 M Ft
5 szoba
186 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

72.2 M Ft
4 szoba
69 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
2 szoba
73 m²
Ercsi
Eladó téglalakás

Ercsi

28 M Ft
3 szoba
127 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

119.9 M Ft
1 + 3 szoba
84 m²