Seven Pearl

Eladó téglalakás
Székesfehérvár, Tetőtér

+ 14 kép 1/17
57 900 000 Ft57.9 M Ft 864 179 Ft/m2
2 szoba
67 m²
Tetőtér
építés éve:2000

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: Tetőtér
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 960
Märcz Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

L-004783. Belvárosban, a Távirda utcában, társasház 3. emeletén eladó egy 67 nm-es, 2 szobás, konyha, fürdő és zuhanyzó elosztású, klimatizált lakás. Az ingatlan bútorozatlan, azonban hűtőszekrény rendelkezésre áll.

Az épület akadálymentesített, lifttel ellátott, valamint központi fűtés és hűtés biztosított. Az ablakok sötétítő rolóval felszereltek. Parkolásra közterületen az épület előtt és mögött, illetve a közelben található parkolóházban van lehetőség. A társasházban 12 órás portaszolgálat működik.

Az ingatlan jelenleg bérbeadó is, bérleti díja 180.000 Ft havonta + rezsi

Energetikai besorolás: Tanúsítvány elkészítése folyamatban van

Az ingatlan befektetési célra is kiváló választás, jelenlegi adottságai alapján könnyen és gyorsan bérbe adható.

Irányár: 57,9 millió Ft

Amennyiben felkeltette érdeklődését, hívja irodánkat bizalommal, és éljen ingyenes, személyre szabott hitelügyintézési szolgáltatásunkkal. Igény esetén segítünk az adásvételhez szükséges ügyvédi háttér biztosításában, energetikai tanúsítvány és értékbecslés elkészítésében is.

For English details please send us a message or an e-mail, thank you. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394567

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
864 e Ft
1177 e Ft 27%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
57.9 M Ft m Ft
63.5 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár, Tetőtér

Eladó téglalakások a környékről

Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

58.401 M Ft
1 szoba
36 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

169 M Ft
1 + 4 szoba
132 m²
Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

61.95 M Ft
1 + 2 szoba
64 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

32.9 M Ft
1 szoba
32 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

110 M Ft
2 + 3 szoba
130 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
2 szoba
73 m²
Enying, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás