Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Székesfehérvár, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
133 900 000 Ft133.9 M Ft 1 613 253 Ft/m2
1 + 3 szoba
83 m²
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 933
Koncz András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

L-004719 Székesfehérvár egyik legkeresettebb, rendezett városrészében, a belvárostól néhány perc sétára kínáljuk ezt a mindössze 7 lakásos, elegáns társasház egyik kiemelt otthonát.

Átadás: 2026 Q4

A kettő szintes, tetőtér-beépítéses épület modern megoldásai, nagy üvegfelületei és minőségi anyaghasználata világos, élhető tereket biztosítanak.

A lakás ideális választás városi életformát kedvelőknek, családoknak vagy otthonról dolgozóknak.
A kényelmet zárt garázs és felszíni parkoló (külön megvásárolható), a biztonságot kaputelefonos távnyitó rendszer biztosítja.

Kiváló elhelyezkedés, ahol minden elérhető: iskola, óvoda, üzletek, orvosi ellátás, közlekedés és szabadidős lehetőségek pár perc sétával.

Minőség, nyugalom, exkluzív környezet – kompromisszumok nélkül.

A projekt megbízható beruházó által valósul meg, több referencia épülettel, társasházzal rendelkezik a városban.

A lakás alaprajza és a helységek listája a képek között megtalálható.

Finanszírozás:

Az ingatlan alkalmas állami támogatások és kedvezményes hitelkonstrukciók igénybevételére (CSOK Plusz, Otthon Start, Babaváró). Irodánk teljes körű, díjmentes ügyintézést biztosít.

Irányár: 133,9 millió Ft

Amennyiben felkeltette az érdeklődését, hívjon bizalommal, és egyeztessünk időpontot a megtekintésre!

Éljen ingyenes, személyre szabott hitelügyintézés szolgáltatásunkkal. Segítünk továbbá adásvételhez szükséges ügyvédi közreműködésben, energetikai tanúsítvány, valamint értékbecslés elkészítésében.

For English details please send us a message or an e-mail, thank you ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392080

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás téglalakások ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
1613 e Ft
1012 e Ft -59%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
133.9 M Ft m Ft
105.4 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

190 M Ft
4 szoba
124 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

169 M Ft
1 + 4 szoba
132 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

114.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Gárdony
Eladó téglalakás

Gárdony

85 M Ft
5 szoba
186 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

72.2 M Ft
4 szoba
69 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

169 M Ft
1 + 4 szoba
132 m²
Ercsi
Eladó téglalakás

Ercsi

28 M Ft
3 szoba
127 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
2 szoba
73 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

71.127 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Székesfehérvár, Belváros, Budai út 8. B épület
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

88.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Székesfehérvár, Belváros, Budai út 8. B épület
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

88.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

51 M Ft
2 szoba
50 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

84 M Ft
4 szoba
132 m²
Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

51.45 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

58.401 M Ft
1 szoba
36 m²
Lepsény
Eladó téglalakás

Lepsény

34.9 M Ft
2 szoba
36 m²
Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

61.95 M Ft
1 + 2 szoba
64 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

71.127 M Ft
1 + 2 szoba
66 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
3 szoba