Eladó téglalakás
Székesfehérvár, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Székesfehérvár belvárosában ELADÓ 42 m2-es,1 szoba + hálófülkés, 2. emeleti, erkélyes, TÉGLA lakás, parkra néző ablakokkal!
A történelmi belváros közelében található lakás nagyon kedvező rezsivel rendelkezik, a közös költség 8.820 Ft.A 2. emeleten található és nincs felső szomszéd sem. Az utcai forgalom zaja sem szűrődik be, a tágas erkélyen ülve sem.Az otthon melegéről gázkonvektor gondoskodik.A lakásban minden vezeték, cső cserélve lett. A nyílászárók műanyagok, szúnyoghálóval, redőnnyel ellátva.Saját tároló is rendelkezésre áll.Buszmegálló, boltok, iskola, óvoda pár perces sétával elérhető!
Várom hívását! Nézzük meg együtt!
Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 10. Utoljára módosítva: 2025. 12. 11.
1 szobás téglalakások ára Székesfehérvárott
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Székesfehérvár, 2. emelet