Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Székesfehérvár, 4. emelet

+ 5 kép 1/8
54 900 000 Ft54.9 M Ft 980 357 Ft/m2
2 szoba
56 m²
4. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 331
Beropex Consulting Ingatlaniroda
Beropex Consulting Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Székesfehérváron panel lakás eladó. Eszperantó téren, 4 szintes épület, 4. emeletén kínálok eladásra egy 56 nm-es 2 szoba + étkezős lakást. Az ingatlant átlagos állapotban van a panel program keretében cserélték ki a nyílászárókat, melyre redőny és szúnyogháló is került. Szobába laminált parketta, szőnyegpadló, a többi helyiségbe taposó. Szerkezete csúsztatott zsalu, tégla válaszfalakkal. Az ingatlanban bérlő lakik, felmondási ideje 3 hónap.

Tel.:: 06705032673

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
980 e Ft
1173 e Ft 16%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
54.9 M Ft m Ft
63.1 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Székesfehérvár, Belváros, Budai út 8. B épület
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

88.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

114.9 M Ft
4 szoba
136 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

52.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

51.45 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
2 szoba
73 m²
Lepsény
Eladó téglalakás

Lepsény

34.9 M Ft
2 szoba
36 m²
Óbarok
Eladó téglalakás

Óbarok

21.8 M Ft
1 szoba
28 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

195 M Ft
4 szoba
151 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

114.9 M Ft
4 szoba
136 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

190 M Ft
4 szoba
124 m²
Székesfehérvár, Belváros, Távirda u. 35
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

142.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

114.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

61.95 M Ft
1 + 2 szoba
64 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

74.9 M Ft
3 szoba
94 m²
Enying, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Enying

29.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

71.127 M Ft
1 + 2 szoba
66 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

119.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Székesfehérvár, Belváros, Budai út 8. B épület
Eladó téglalakás