River Life

Eladó téglalakás
Székesfehérvár, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
99 000 000 Ft99 M Ft 1 076 087 Ft/m2
4 szoba
92 m²
3. emelet
építés éve:2010

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 604
Tímár Somodi Dorisz
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176321 hivatkozási számú székesfehérvári társasházi lakás.

Székesfehérváron, belvárostól 3 perc sétára található 4 emeletes liftes társasházban 3. emeleten kínálok eladásra egy 92 m2-es, nappali+3 szobás, napfényes, nagyteraszos, belső udvarra néző, igazán kivételes társasházi lakást.

- 4 emeletes liftes rendezett társasház

- 3. emeleten található az ingatlan.

- Hasznos alapterület: 92 m2

- A lakásban található egy előszoba, nappali + 3 szoba, konyha, fürdőszoba WC-vel és külön WC

- Szép, nagy, igazán hangulatos, 30 m2-es, csendes, belső udvarra néző privát terasz!

- Jó elosztású, hangulatos lakás

- Alacsony rezsiköltség!

- Klíma gondoskodik a nyári melegben az ideális hőmérsékletről.

- Műanyag nyílászárók, redőnnyel, szúnyoghálóval ellátva.

- Tájolásának köszönhetően, világos, napfényes

- Garázs vásárlására van lehetőség (nem kötelező!)

- Saját tulajdonú, zárt tároló szintén igény szerint megvásárolható!

- Közös kerékpártároló a lakók számára!

- Közös használatú belső udvar!

- Az ingatlan tehermentes, akár azonnal költözhető!

Kiváló lokáció! Belváros pár percen belül gyalogosan elérhető! Közelben minden fontosabb bolt, intézmény sétatávolságra! Ha szeretne egy csendes, jó lokációjú, jó elrendezésű, nagyteraszos társasházi lakásban élni, hívjon bizalommal és tekintsük meg együtt ezt remek otthont!

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó székesfehérvári társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #176321

Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
1076 e Ft
1002 e Ft -7%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
99 M Ft m Ft
105.9 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

110 M Ft
2 + 3 szoba
130 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

195 M Ft
4 szoba
151 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

114.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
2 szoba
73 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

150 M Ft
4 szoba
150 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
2 szoba
73 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

52.5 M Ft
2 szoba
54 m²
Enying, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Enying

29.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

119.9 M Ft
4 szoba
91 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Székesfehérvár, Belváros, Távirda u. 35
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

142.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

270 M Ft
5 szoba
421 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

74.9 M Ft
3 szoba
94 m²
Gárdony
Eladó téglalakás

Gárdony

44.8 M Ft
3 szoba
70 m²
Székesfehérvár, Belváros, Budai út 8. B épület
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

88.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Sárbogárd
Eladó téglalakás

Sárbogárd

51.45 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

94.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Velence
Eladó téglalakás

Velence

79 M Ft
4 szoba