Metrodom

Eladó téglalakás
Szeged, 4. emelet

+ 3 kép 1/6
43 000 000 Ft43 M Ft 1 162 162 Ft/m2
1 szoba
37 m²
4. emelet
építés éve:1993

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 975
Német Máté
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kedves Érdeklődő!

Eladó Móraváros elején a Nemestakács utcában egy 4. emeleti egy szobás, galériázott fiatalos lakás.
A 37 m2-es alapterület a nagy belmagasság miatt sokkal tágasabb hatást kelt.
A lakás tetőtér beépítéssel készült az idei évben, így minden teljesen új a villanyvezetékektől a burkolatokon át a gépészetig. Az otthon melegét kondenzációs gázkazán biztosítja padlófűtéssel, a Velux tetőtéri ablak távirányítású és esőérzékelővel ellátott.
A konyhai és beépített bútorokat asztalos készítette. Az átgondolt elrendezésnek és a jó kialakításnak köszönhetően kiválóan alkalmas egy személynek vagy egy párnak.
SZTE TIK és Árkád 500 m-re található, több villamos- és buszmegálló 2-300 m-en belül.

A lakáshoz vásárolható egy, a társasház udvara felől megközelíthető 14,5 m2-es garázs is! Ennek irányára 10.000.000 Ft.

További információért és időpont egyeztetéssel kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
1162 e Ft
1090 e Ft -7%
Ennek az ára
Szeged átlagár
43 M Ft m Ft
38.2 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

52.9 M Ft
3 szoba
48 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

99.99 M Ft
4 szoba
104 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

26 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

79.9 M Ft
2 szoba
63 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

77.8 M Ft
3 szoba
98 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

39.9 M Ft
2 szoba
32 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

179 M Ft
4 szoba
176 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

149 M Ft
4 + 1 szoba
132 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
261 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

119.9 M Ft
5 szoba
118 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

135 M Ft
4 szoba
116 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
57 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

74.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

116 M Ft
5 szoba
144 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

70.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Szeged, Belváros, Bakay Nándor utca
Eladó téglalakás

Szeged

199.9 M Ft
2 + 2 szoba
196 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

73.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Szeged, Belváros
Eladó téglalakás

Szeged

114.9 M Ft
4 + 1 szoba
123 m²
Kistelek, Kossuth utca