BAM Living

Eladó téglalakás
Szántód

+ 17 kép 1/20
215 460 000 Ft215.46 M Ft 1 890 000 Ft/m2
2 + 2 szoba
114 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 560
Future Vision Realty Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Szeretne egy balatoni luxus nyaralót?
Szeretne egy korszerű, földszinti lakást?
Szeretne egy saját vízparti telken napozni?
Szeretne a stégről a vízbe ugrani?
Szeretné a hideg italát a saját teraszán elfogyasztani?

Akkor jöjjön el velem Szántódra és megmutatom ezt a lehetőséget Önnek!
Kérjen időpontot előzetesen telefonon!

Ez a társasházi lakás a Balatontól néhány lépésnyire megépült Társasház 2. épület, földszinti, 4 szobás lakása.
A társasház saját stranddal rendelkezik egy 850 négyzetméteres vízparti telken. Minden lakáshoz tartozik egy privát strand tulajdonjoga, melyet négyzetméter arányosan osztottak fel a két épület 8 lakása között. A strandon található még egy saját használatú stég is. Az épületben van egy saját tároló és saját tároló kabin is jár minden lakáshoz a strand területén.
A társasház földszinti lakása, PROFI Porotherm 30 N+F síkra csiszolt falazóelemekből készült, 10 cm-es grafitos hőszigeteléssel, MAPEI rendszergaranciával. Az ingatlan melegvíz-ellátását és fűtését, valamint mennyezeti hűtését a legkorszerűbb levegőszivattyús DAIKIN ALTHERMA 3-as készülék biztosítja. Ez garancia az alacsony fenntartási költségekre is.
A nyílászárók magas minőségű ablakok, melyek motoros redőnnyel ellátottak. A konyhabútorba megbízható AEG gépek kerültek beépítésre: elektromos kerámia főzőlap, sütő, páraelszívó, mosogatógép, fagyasztós hűtőszekrény, mosógép, mikrohullámú sütő. A lakásban a riasztórendszer előkészítése megtörtént.
Fontos, hogy Ön és családja új otthonában jól érezze magát. A lakás hangulatát, intimitását meghatározó elemeket belső építész segítségével választhatják ki igényük szerint és díjmentesen beépítésre kerülnek.
Ezek jellemzően:
Fürdőszoba és padló burkolatok, szaniterek, csaptelepek.
Konnektorok, villanykapcsolók, lámpatestek, szpotok, ledek, belső nyílászárók.
A helyiségek falai fehérre festettek, igény szerint színre festést, tapétázást meg lehet valósítani. A rejtett világítás előkészítése a teljes lakásban megtörtént.
A vevők igényelhetik a teljes bebútorozást is. Ennek díja megbeszélés tárgyát képezi!
Kiváló befektetés!
Bővebb tájékoztatásért és információért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 04. 15.

4 szobás téglalakások ára Szántódon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szántód m² ár
1890 e Ft
1332 e Ft -42%
Ennek az ára
Szántód átlagár
215.46 M Ft m Ft
140.2 m Ft -54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szántód

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

119 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

92.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Szántód, Móricz Zsigmond utca
Eladó téglalakás

Szántód

179 M Ft
2 szoba
49 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

330.75 M Ft
3 + 2 szoba
175 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
119 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

84.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

330.75 M Ft
3 + 2 szoba
175 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

32.5 M Ft
2 szoba
30 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

248.5 M Ft
3 szoba
63 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Szántód
Eladó téglalakás

Szántód

182 M Ft
1 + 1 szoba