Oasis Residence

Eladó téglalakás
Sopron, földszint

+ 17 kép 1/20
52 900 000 Ft52.9 M Ft 1 290 244 Ft/m2
2 szoba
41 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 25 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: G

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 241
Fodróczy Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Sopron központjában egy különleges adottságokkal rendelkező ingatlan, amely két helyrajzi számon helyezkedik el, így többféle hasznosítási lehetőséget kínál.

Az egyik hrsz.-on egy 26 nm-es lakóház, míg a másikon egy 15,4 nm-es gazdasági épület, valamint egy 25 nm-es, közvetlen kapcsolódású zöldterület található – ideális kis kertnek, pihenősaroknak.

Az ingatlan egy elektromos kapuval ellátott, rendezett közös udvarból közelíthető meg, ahol a gyalogos bejutás kényelmesen biztosított.

Elhelyezkedés, ami számít:

Sopron belvárosi lokáció
Általános iskola közvetlenül az ingatlannal szemben
Minden fontos szolgáltatás pár perc távolságra

A lakás jellemzői:

Műanyag nyílászárók
Frissen csempézett fürdőszoba (kiállásokkal)
Konyhai kiállás (mosogató, víz, lefolyó előkészítve)
Hűvös, 1,5 nm-es kamra
Járólapos előtér és kamra
Közel 15 nm-es, klímás szoba faparkettával
Innen nyíló, külön félszoba
Ablakok a csendes belső udvarra néznek
Saját, közvetlen kapcsolódású zöldterület a lakás mellett

Műszaki tartalom:

Fűtés: klíma
Korábban vegyestüzelésű kazán (radiátorok megmaradtak)
Gáz az udvarban elérhető, rákötési lehetőséggel

Parkolás:

Az utcán megoldott
Éves díja mindössze kb. 6.000 Ft, mely a gépjármű tulajdonosát terheli

Fontos tudnivalók:
Az ingatlan nem hitelezhető, mivel:
nincs kialakított mellékhelyiség (csak kiállások)
részben gazdasági épület besorolású

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
1290 e Ft
1135 e Ft -14%
Ennek az ára
Sopron átlagár
52.9 M Ft m Ft
61.8 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

124.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

65 M Ft
3 szoba
148 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

89.5 M Ft
4 szoba
84 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 + 1 szoba
82 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

87 M Ft
5 szoba
127 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

43 M Ft
1 szoba
38 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²

Falusi CSOK ingatlanok