BAM Living

Eladó téglalakás
Siófok, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
74 900 000 Ft74.9 M Ft 1 741 860 Ft/m2
2 szoba
43 m²
2. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3684999406
Onódyné Bánáti Judit
Duna House - Siófok, Fő utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Siófok belvárosában eladó 43 nm-es, 2. emeleti lakás.A 2022-ban épült társasház 3 emeletes, melyben lift szolgálja az ott élők kényelmét. A rendkívül élhető, modern lakás kis alapterülete ellenére nagyon jó elosztású, igényes kivitelezéssel épült. Világos nappalijában étkező található, praktikus konyha, kényelmes hálószoba, pazar  fürdőszoba, és egy plusz mellékhelyiség került kialakításra. A téli időszakban padlófűtés biztosítja a kellemes hőmérsékletet. Nyáron klíma berendezéssel hűthetjük le a lakást. A műanyag nyílászáróknak, a szigetelésnek köszönhetően a lakás rendkívül alacsony rezsiköltséggel rendelkezik. Elhelyezkedése miatt tökéletes választás állandó otthonnak, de nyaralónak, vagy befektetésként nyaraltatásra is.Az ezerarcú Balaton part is 500 méterre található.Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget. Bővebb, részletes felvilágosításért várom megtisztelő hívását a hét bármely napján.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1742 e Ft
1640 e Ft -6%
Ennek az ára
Siófok átlagár
74.9 M Ft m Ft
85.9 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

103.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

130.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

115.6 M Ft
2 szoba
48 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
82 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

147.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

119 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120.7 M Ft
3 szoba
64 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

140.25 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonfenyves