Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Siófok, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
79 900 000 Ft79.9 M Ft 951 190 Ft/m2
4 szoba
84 m²
1. emelet
építés éve:2016

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 316
Zsitnyányi Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Balaton Déli part, Siófok, 84 m2 lakás eladó. Az ingatlan a közkedvelt Fokihegy kertvárosias lakóövezetében, csendes, nyugodt környezetben helyezkedik el. A 2016-ben épült társasház 1. emeleti, nappali + 3 szobás, 72 m2-es lakóterét hatalmas, 24 m2-es erkély növeli, ahonnan a napkeltében és a naplementében is gyönyörködhetünk. A fűtést gáz cirkó kazán biztosítja radiátor hőleadókkal, a mindenkor kellemes hőérzetről a nappaliban elhelyezett klíma gondoskodik. A lakáshoz tartozik egy saját tároló és egy gépkocsi beálló, aminek 5 M Ft-os vételárát nem tartalmazza a hirdetési ár. A tágas, praktikus kialakítású lakás ideális választás lehet családoknak állandó lakhatásra, de nyaralásra vagy befektetésként kiadásra is kiváló lehetőség. Óvoda, iskola, bevásárlási lehetőség, egészségügyi intézmény, buszmegálló, játszótér a közelben, a Balaton-part, az Újhelyi Strand és a Siófoki Szabadstrand 15-20 perc sétával elérhető. Hiteligény esetén egyedi partnerkedvezményt biztosítunk, egyéb pénzügyi kérdésekben ingyenes tanácsadást nyújtunk. Bővebb információért keressen telefonon! M324067

Referencia szám: M324067

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás téglalakások ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
951 e Ft
1541 e Ft 38%
Ennek az ára
Siófok átlagár
79.9 M Ft m Ft
147.1 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

119 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

83.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

139.4 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
119 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

130.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

112.2 M Ft