Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Siófok, 2. emelet

+ 7 kép 1/10
209 120 000 Ft209.12 M Ft 2 460 235 Ft/m2
3 szoba
85 m²
2. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 885
Ludwig&Mayer
Alba Iparigáz Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Siófok belvárosának legnívósabb pontján, a Coloman Residence legfelső szintjén kínálunk megvételre egy minden részletében prémium penthouse lakást. Ez az ingatlan azoknak készült, akik nem érik be a tucatmegoldásokkal: a modern design, a kimagasló műszaki tartalom és a valódi négyévszakos kihasználhatóság itt kéz a kézben jár.
Miért különleges ez az otthon?

A lakás 85 m²-es belső alapterületét egy összesen 95 m²-es terasz és tetőterasz egészíti ki, amely a város felett, a gesztenyefák lombkoronájának magasságában kínál privát életteret. A dél-nyugati tájolás garantálja a természetes fényt, miközben az intelligens árnyékolás és a gondos tervezés teljes intimitást biztosít.
Technológia és Csend

Sokan tartanak a belvárosi nyüzsgéstől vagy a közeli vasúttól, de itt a minőségi anyaghasználat és a precíz szigetelés falat húz a külvilág és a nyugalom közé: a lakásban síri csend honol.

Gépészet: DAIKIN levegő-víz hőszivattyús rendszer (padlófűtés és mennyezeti hűtés).

Komfort: Hővisszanyerős szellőztetés az állandó friss levegőért és motoros, intelligens árnyékolók.

Befektetési modell: Egész évben termelő ingatlan

Ez a penthouse választ ad a balatoni szezonalitás kérdésére. Lokációja miatt (Víztorony, Sió Pláza és a Balaton-part is pár perc séta) kiválóan alkalmas hibrid hasznosításra:

Nyári szezon: Prémium Airbnb vagy saját luxusnyaraló a part közelsége (700 m) miatt.

Tanév: A Debreceni Egyetem siófoki kampuszának közelsége miatt szeptembertől júniusig stabil bérbeadási lehetőséget nyújt diákoknak vagy oktatóknak.
Így az ingatlan nem csak egy nyaraló, hanem egy egész évben bevételt termelő üzleti eszköz.

A projektben rejlő extra potenciál

A ház mindössze 8 lakásos, így akár projekt szintű gondolkodásra is lehetőséget ad: a teljes egység megvásárlásával egy exkluzív, belvárosi mini aparthotel alakítható ki.

Környezet: A gesztenyefákkal körbevett teraszon télen egy forró csoki, nyáron egy jegeskávé mellett élvezheti, hogy a város sosem áll meg – itt télen sem érzi úgy az ember, hogy megállt az idő.

Irányár: 209.120.000 Ft

Ez a penthouse nem csupán egy lakás, hanem egy tudatosan megtervezett életstílus és egy biztos megtérülésű befektetés Siófok szívében.

Várom megtisztelő hívását a részletekkel és a megtekintéssel kapcsolatban!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
2460 e Ft
1752 e Ft -40%
Ennek az ára
Siófok átlagár
209.12 M Ft m Ft
124.6 m Ft -68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

119 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

103.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

130.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120.7 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

119 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

195.5 M Ft
3 szoba
80 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

122.4 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

83.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
119 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

112.2 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
82 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

140.25 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás