Avico Greentop

Eladó téglalakás
Siófok, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
109 900 000 Ft109.9 M Ft 1 894 828 Ft/m2
3 szoba
58 m²
1. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 65 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Tóth Zoltán
Openhouse Miskolc

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó új építésű, berendezett lakás Siófok Aranyparton, balatoni részpanorámával!

Siófok legkedveltebb részén, az Aranyparton, új építésű, modern társasház 1. emeletén eladó egy 51 m²-es, 2 hálószobás + nappalis lakás, 14 m²-es terasszal, ahonnan részpanoráma nyílik a Balatonra.

A lakás modern kivitelezésű, kiváló hőtechnikai adottságokkal és korszerű gépészettel rendelkezik:
Hőszivattyús padlófűté Fain Cool hűtő-fűtő klíma
3 rétegű nyílászárók automata redőnnyel

Elrendezés:
- 2 külön nyíló hálószoba
- Nappali + konyha
- Külön fürdőszoba és WC
- 14 m²-es terasz balatoni részpanorámával

A lakás gépesített konyhával és teljes berendezéssel várja leendő tulajdonosát — azonnal költözhető állapotban!

További előnyök:
- Zárt udvari gépkocsibeálló tartozik a lakáshoz
- Modern társasház
- 1 perc sétára a Balatontól

Ideális választás nyaralónak, befektetésnek vagy állandó lakhatásra egyaránt.

További információért, megtekintésért hívjon bizalommal a hét bármely napján.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Irányár: 109900000 Ft
Érd.: Tóth Zoltán +36208081000, Email: zoltan.toth@oh.hu, www.oh.hu

Referencia szám: 177208

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1895 e Ft
1752 e Ft -8%
Ennek az ára
Siófok átlagár
109.9 M Ft m Ft
124.6 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

130.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

83.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

115.6 M Ft
2 szoba
48 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
82 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

103.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

195.5 M Ft
3 szoba
80 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Letenye
Eladó családi ház

Letenye

35.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Hegyeshalom, Margaréta utca 12