Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Siófok, 4. emelet

+ 10 kép 1/13
110 000 000 Ft110 M Ft 2 156 863 Ft/m2
1 + 1 szoba
51 m²
4. emelet
építés éve:2008

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 442
Katona Tamás
OTP Ingatlanpont Siófok

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Balaton déli part, Siófok 51 m2 panorámás lakás eladó. Az ingatlan az Aranyparton, közvetlen vízparti lakóparkban helyezkedik el, 4. emeleten, 18 m2-es panorámás terasszal. A kétszobás lakás beépített konyhabútorral, beépített szekrényekkel felszerelt, teljes berendezéssel együtt kerül eladásra, melyet a vételár tartalmaz. A nyílászárókon redőny és szúnyoghálók, a teraszon napellenzők kerültek felszerelésre. A klimatizálás mindkét szobában kiépített. Az ingatlanhoz tartozik egy felszíni parkoló telken belül, melyet a vételár tartalmaz. A lakásban riasztóberendezés becsövezve, vezetékezve, a fűtés és meleg víz ellátás kombi gázkazánról biztosított, minden közmű egyedi mérővel mért. A társasház parkosított területen helyezkedik el, saját kijárattal rendelkezik a szabad strandra.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
2157 e Ft
1640 e Ft -31%
Ennek az ára
Siófok átlagár
110 M Ft m Ft
85.9 m Ft -28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120.7 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

122.4 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

103.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

115.6 M Ft
2 szoba
48 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

119 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás