River Life

Eladó téglalakás
Siófok, 4. emelet

+ 6 kép 1/9
94 200 000 Ft94.2 M Ft 1 712 727 Ft/m2
2 szoba
55 m²
4. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 4. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 337
Gulyás Magdolna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

SIÓFOK Ezüstparton 4. emeleti 1 hálószobás teraszos lakás eladó

Siófok a déli part központja, 1 órányi autótávolságra Budapesttől. A parti sétányon elhelyezkedő lakás kiváló lokációval rendelkezik a közelben számtalan kikapcsolódási lehetősséggel még is távol a város zajától. 1 perc séta távolságra az Ezüstpart Yacht kikötő. A 69 lakásos projektben minden lakáshoz erkély tartozik, a fölszinten pedig saját kertek.
Az épület fűtési és hűtési energiáját HŐSZIVATTYÚ biztosítja. A lakások fűtése padlófűtés rendszerű, hűtésre és fűtésre is alkalmas FAN-COIL egységekkel kiegészítve.
A nyílászárók műanyag profilrendszerből készülnek, többrétegű hőszigetelő üvegezéssel, jó légzárással. A földszinti lakások külső nyílászárói biztonsági fóliával lesznek ellátva.
Az épületben korszerű hívólift kerül elhelyezésre.
Az ENERGIATAKARÉKOS lakások akár állandó otthonnak vagy nyaralónak is tökéletesek.
A projektben fűtött medence kerül kialakításra.

A 4. emelet 407-es lakás helyiségei részletesen:
- előtér 2,32 m2
- nappali 19,62 m2
- étkező 7,04 m2
- konyha 3,51 m2
- szoba 9,87 m2
- zuhanyzó 3,36 m2
- háztartási helyiség 1,79 m2

- terasz 15,95 m2
- zöldtető 0,65 m2

Parkolás mélygarázsban illetve felszíni parkolóban lehetséges.
Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel konstrukciókat kínálunk.
Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1713 e Ft
1640 e Ft -4%
Ennek az ára
Siófok átlagár
94.2 M Ft m Ft
85.9 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

139.4 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

94.9 M Ft
3 + 1 szoba
119 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

112.2 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
82 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonföldvár
Eladó téglalakás

Balatonföldvár

125.4 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

195.5 M Ft
3 szoba
80 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

119 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás