Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Jó helyen jár! Siófok belvárosában eladó ez az impozáns lakás erkéllyel, parkolási lehetőséggel!
2024-ben épült 16 lakásos társasház I. emeletén egy 37 m2 erkélyes (6 m2) modern bútorozott lakást kínálok megvételre!
A lakáshoz tartozik egy 15 m2-es zárt udvari autóbeálló kizárólagos használati joga, elektromos autótöltővel felszerelten.
A lakáshoz csak a beépített bútorok tartoznak. A többi modern berendezés értéke 1 millió forint.
A 6 m2-es földszinti tároló beépített szekrénnyel együtt megvásárolható 3,6M forintért.
Mindez csak 5-6 perc sétára a Balaton parttól!
Kinek ajánlom?
Mindazoknak, aki a Balaton közelségében szeretnének élni, nap-mint nap sétálni… a napfelkeltét, vagy a naplementét csodálni…. ugyanakkor nem mondanak le belváros nyújtotta kényelemről, lehetőségekről sem!
Ugyanakkor kitűnő választás befektetők számára is!
Az ingatlan paraméterei: Nappali konyha – étkező, hálószoba, fürdőszoba, valamint 6 m2-es terasz, kocsibeálló, elektromos kapurendszer.
Az ingatlan műszaki paraméterei: Biztonsági bejárati ajtó, 2 zónás riasztó berendezés, hang és hőszigetelt ablakok elektromos redőny és szúnyoghálóval felszerelten. Hőszivattyús rendszer működteti a használati meleg vizet, padlófűtést, a hűtés pedig Fan- coil rendszerrel kiegészítve biztosítja a társasházban.
Megvásárolható:
A 6 m2-es földszinti tároló beépített szekrénnyel együtt 3,6M forintért.
Az ingatlan infrastruktúrája:
Központi elhelyezkedéséből adódóan minden szempontból kiváló! Pár-perc kényelmes sétával, 500 m-en belül elérhető város főtere, vasútállomás, buszpályaudvar, kikötői, strand, piac, élelmiszer boltok, posta, bevásárló központ, kórház, Pláza, mozi, színház, könyvtár, kultúrház.
A hosszútávú bérbeadás jelenlegi ára a területen kb.:160-220 ezer Ft/hó.
Szezonban naponta 20.000.-25.000-Ft./nap/fő.
Várom hívását! Országh Eszter ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 386343
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 19. Utoljára módosítva: 2025. 08. 19.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Siófok, 1. emelet