Oasis Residence

Eladó téglalakás
Siófok

+ 6 kép 1/9
206 700 000 Ft206.7 M Ft 1 845 536 Ft/m2
3 szoba
112 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 610
Göcsei Gergő
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

-Lido Home Siófok első tulajdonosait keresi egy épülő luxuslakópark lakásainak (társasüdülőinek) az Ezüstpart legszebb, vízparti részén. -A több, mint 1 hektáros, kiváló elhelyezkedésű, Balaton-parti telken összesen 4 ház épül. -A lakások elvehetetlen balatoni panorámával rendelkeznek, mely a nappaliból, vagy a hatalmas méretű teraszokról télen-nyáron élvezhető. -A zavartalan pihenést előtérben tartva a lakáselválasztó falak fokozott hangszigetelésűek lesznek, valamint. a födémekben 9 cm vastag hő/hangszigetelő táblák akadályozzák majd meg a függőleges irányú hangterjedést. -A házak 15 cm vastagságú külső hőszigetelő rendszert kapnak majd, a lakások és a közös használatú részek 3 rétegű műanyag nyílászárókkal lesznek ellátva. -A lakások hűtése-fűtése a mai kor követelményeinek megfelelően az LG VRF inverteres hőszivattyús levegős rendszerével lesz kiépítve. -A szintek megközelítése a földszintről és a parkolókból lifttel biztosított. -Autóbeálló bruttó 3.500.000 Ft / db áron elérhető -A lakásokhoz 4 m2 saját tároló vásárolható bruttó 3.500.000 Ft / db áron -A meghirdetett lakások ára bruttó! -Kösse le most ezüstparti luxuslakását! -Az ajánlott 167605247 azonosító számon meghirdetett lakás (társasüdülő) jellemzői: -- 2. emeleti, nappali + 1 hálószobás, teraszos, belső kétszintes, ahol a 3. emeleten egy 53 m2-es télikert és egy hatalmas, 98 m2-es balatoni panorámás tetőterasz tartozik a lakáshoz -- észak-keleti tájolású -- 112 m2 lakótér (benne a télikert is!) -- amerikai konyhás nappali, 1 hálószoba, fürdőszoba, külön WC, háztartási helyiség, előtér (közlekedő), lépcsőtér, majd a 3. emeleten egy télikert és egy tetőterasz -- 40 m2 terasz + 54 m2-es tetőterasz -Keressen a megadott elérhetőségeimen, akár este vagy hétvégén is! -Vásárolna, de nincs rá elegendő kerete? Kollégám díjmentes és bank semleges hiteltanácsadással áll rendelkezésére! -LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1846 e Ft
1752 e Ft -5%
Ennek az ára
Siófok átlagár
206.7 M Ft m Ft
124.6 m Ft -66%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok

Eladó téglalakások a környékről

Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

195.5 M Ft
3 szoba
80 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Balatonmáriafürdő
Eladó téglalakás

Balatonmáriafürdő

89 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Zákány
Eladó téglalakás

Zákány

6.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120.7 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

130.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

103.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft