Oasis Residence

Eladó téglalakás
Siófok, földszint

+ 16 kép 1/19
75 600 000 Ft75.6 M Ft 1 350 000 Ft/m2
2 szoba
56 m²
földszint
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Takács Anna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Élj Siófokon! - Belvárosi lakások- prémium minőség
Belvárosi lakásokat ajánlok figyelmetekbe prémium minőségben 2025. április 10-i átadással! Kiváló lokáció, magas műszaki tartalom!
2024-ben megépült új,12 lakásos lakóépület lakásait kínálom megvételre.

A társasházról:
Siófok belvárosában eladó 12 új építésű társasházi lakás. A társasház tégla falazatú, homlokzata hőszigetelt, fűtése-hűtése, melegvíz-ellátás H-tarifával támogatott hőszivattyúról + központi gázkazánról megoldott, melynek hőleadója padlófűtés, illetve mennyezeti hűtés. Ezen felül a társasház napelemes rendszerrel is fel lesz szerelve.
A ház a mai kor elvárásainak megfelelően természetesen LIFTES.
A projekt keretében 3 földszinti, 4-4 I.- II.emeleti és egy III. emeleti penthous lakás került kialakításra. A belváros épített környezete biztonságot ad.
A szokatlan koncepcióhoz modern kivitelezés társul – az épület illeszkedik az utcafrontra, így biztosítva a kilátást minden lakásból vagy a belvárosra, vagy az olaszos belső udvarra. A földszinti lakások közül 2 kertkapcsolatos, az emeleti lakások pedig erkélyesek kivétel nélkül. Az épület közelsége a Balatonhoz 800 méter, így a Fő tér felé sétálva a Jókai parkon keresztül 10 perc sétával minden évszakban könnyen megközelíthető.
A társasházban található lakástípusok minden igénynek megfelelő kialakítással bírnak. A földszinten kertkapcsolatos, az 3. emeleti zárószinten pedig nagy teraszos penthouse lakás várja tulajdonosát.
Szintenként minden lakástípus fellelhető: A kis lakások kedvelői számára a nappali+1 hálós kialakítás lehet ideális, de ugyanígy elérhető nagyobb, akár két, három hálószobás családbarát változat is. Fontos kihangsúlyozni, hogy a kényelem és funkcionalitás egyaránt fontos maradt, ugyanis a legtöbb lakás rendelkezik egy déli irányába tájolt erkéllyel.
A lakás jellemzői:
- 56,26 nm
- nappali+ 1 hálószoba, fürdőszoba, konyha-étkező, külön wc, előtér elrendezésű
- Külső nyílászárók hő.és hangszigeteltek, 3 rétegű üvegezéssel, 6 levegőkamrás műanyag profillal ellátottak
- Bejárati ajtó többpontos biztonsági zárral, kiemelésgátló csapokkal felszerelve, a Krisba Doors Kft. kínálatából
A lakások mellé megvásárolható parkolók és tárolók a ház déli oldalán kerültek elhelyezésre.
24 teremgarázs beálló, és ebből ugyanennyi zárt garázs is vásárolható!
A lakások belső műszaki felszereltsége megfelel a mai követelményeknek és kényelmi elvárásoknak. A hőszivattyús hűtő-fűtő berendezés egy már jól bevált, energetikailag kifejezetten modern megoldás, mely télen és nyáron is kellemes hőérzetet biztosít és akár távolról is vezérelhető. A melegvíz ellátás központi gázkazán biztosítja, 500 literes használati melegvíz tárolóval, cirkuláltatva. A lakásokban padlófűtés ill. mennyezeti hűtés kerül kiépítésre, szabályzásuk 1 db termosztáttal megoldott, mely a műszaki tartalom részét képezi.
Az épületben lift gondoskodik a lakások kényelmes megközelíthetőségéről.
Mindenképpen vonzerőnek számít az a zárt terület, mely kizárólag ehhez a társasházhoz tartozik.

Szintenként minden lakástípus fellelhető: A kis lakások kedvelői számára a nappali+1 hálós kialakítás lehet ideális, de ugyanígy elérhető nagyobb, akár három hálószobás családbarát változat is. Fontos kihangsúlyozni, hogy a kényelem és funkcionalitás egyaránt fontos maradt, ugyanis a legtöbb lakás rendelkezik egy déli irányába tájolt erkéllyel.

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 09.

2 szobás téglalakások ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1350 e Ft
1640 e Ft 18%
Ennek az ára
Siófok átlagár
75.6 M Ft m Ft
85.9 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

213.4 M Ft
3 szoba
73 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

130.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

130.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

218.75 M Ft
2 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

83.5 M Ft
1 szoba
33 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

103.7 M Ft
2 szoba
49 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

122.4 M Ft
3 szoba
64 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
82 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

68.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Balatonudvari
Eladó családi ház

Balatonudvari

230 M Ft
9 szoba
260 m²