Astora Art House

Eladó téglalakás
Siófok, földszint

+ 9 kép 1/12
96 000 000 Ft96 M Ft 1 263 158 Ft/m2
4 szoba
76 m²
földszint
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Harsányi Bali Erzsébet
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Siófok-Sóstón kiváló minőségű építőanyagokkal és kivitelezéssel épült nettó 76m2-es földszinti kertkapcsolatos lakás várja új tulajdonosát egy 2 lakásból álló társasházban.
Az ingatlan családi házas övezetben helyezkedik el, a vízparttól 500 méterre.
Várható átadása 2023 március-április hónap.

Az ingatlan jellemzői:
- 190 nm saját kertrész
- 2 kocsi beállására lehetőség
- Nappali + 3 hálószoba
- 30-as falazat Porotherm okostégla
- 15 cm homlokzati grafitos hőszigetelés
- 3 rétegű műanyag nyílászárók
- redőny, szúnyoghálóval
- hűtő-fűtő klíma, elektromos radiátor
- H-tarifás villanyóra
- magas minőségű hideg és meleg burkolatok
- CSOK igénybe vehető

Az ingatlan második otthonnak, vagy állandó lakhatás céljára kiváló lehetőség.

Megtekintésért, bővebb információkért állok rendelkezésre a hét bármely napján

Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás téglalakások ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1263 e Ft
1523 e Ft 17%
Ennek az ára
Siófok átlagár
96 M Ft m Ft
148 m Ft 35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

129.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

83.5 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

49.9 M Ft
2 szoba
41 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

120 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
82 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

135.05 M Ft
2 szoba
59 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
62 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.49 M Ft
2 szoba
41 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

82.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

117.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Siófok
Eladó téglalakás