Metrodom

Eladó téglalakás
Sárvár, Árpád utca 13, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
63 147 500 Ft63.148 M Ft 1 018 508 Ft/m2
2 szoba
62 m²
1. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 678
S1 Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Sárvár belvárosában, Árpád utcában, 23 lakásos projektben, újépítésű társasházban, újépítésű 62 m2-es, 2 szoba plusz nappali, konyhás lakás.

A lakás hűtő-fűtő klímával (1 db), padlófűtéssel, motoros redőnnyel és szúnyogháló előkészítéssel lett szerelve. Konyhabútor bruttó 1,5 millió forint értékben a vétel ár tartalmazza. A lakáshoz vásárolható garázs, (18,24 m2) 9 millió forinttól

Műszaki tartalommal, fizetési ütemezéssel, további részletekkel, kérdésekkel kapcsolatban, irodai konzultáció keretében állok szíves rendelkezésére.

S1 Ingatlan Iroda
9600,Sárvár,Battyhány utca 31. Fsz.1.

Teljeskörű Piaci Hitel,Csok+, ügyintézéssel! Ne feledje, amennyiben Csok-ot igényel, az ingatlanvásárlása illetékmentes!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Sárváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sárvár m² ár
1019 e Ft
808 e Ft -26%
Ennek az ára
Sárvár átlagár
63.148 M Ft m Ft
49.5 m Ft -28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sárvár, Árpád utca 13, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

69 M Ft
4 szoba
112 m²
Szombathely
Eladó téglalakás

Szombathely

49.49 M Ft
3 + 1 szoba
77 m²
Celldömölk
Eladó téglalakás

Celldömölk

26 M Ft
4 szoba
164 m²
Körmend
Eladó téglalakás

Körmend

64.8 M Ft
3 szoba
107 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

52.2 M Ft
1 szoba
46 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

64.2 M Ft
2 szoba
66 m²
Sárvár, Árpád utca 13
Eladó téglalakás

Sárvár

62.758 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

37.9 M Ft
1 + 1 szoba
48 m²
Sárvár, Árpád utca 17
Eladó téglalakás

Sárvár

56.9 M Ft
2 szoba
64 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

63.3 M Ft
2 szoba
65 m²
Sárvár, Belváros
Eladó téglalakás

Sárvár

58.9 M Ft
2 szoba
73 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

38 M Ft
5 szoba
116 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

24.9 M Ft
2 szoba
96 m²
Sárvár, Árpád utca 13
Eladó téglalakás

Sárvár

36.708 M Ft
1 szoba
35 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

38 M Ft
5 szoba
116 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

63.5 M Ft
2 szoba
65 m²
Vasvár, Március 15. tér
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Vasvár
Eladó téglalakás

Vasvár

18 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
Kőszeg
Eladó téglalakás

Kőszeg

46 M Ft
4 szoba
142 m²
Répcelak, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Répcelak

46.2 M Ft
4 szoba
65 m²
Sitke
Eladó téglalakás

Sitke

13 M Ft
1 szoba
32 m²
Sárvár
Eladó téglalakás

Sárvár

42.5 M Ft