Oasis Residence

Eladó téglalakás
Pomáz

+ 12 kép 1/15
65 000 000 Ft65 M Ft 955 882 Ft/m2
3 szoba
68 m²

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 470
Takács Andrea
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ BELSŐ 2 SZINTES,PANORÁMÁS LAKÁS POMÁZON

Eladó egy 2.emeleti,bruttó 73nm-es ,nappali+ 2 hálószobás, galériás, a lépcsőházban saját nagy méretű tárolóval rendelkező, jó állapotú tégla lakás Pomázon KIZÁRÓLAG a Családi Ingatlan kínálatából..

AZ ELADÓ LAKÁS POMÁZ főbb jellemzői:
- karbantartott, rendezett lépcsőház
- előszoba, amerikai konyhás nappali csodás, panorámás kilátással, épített zuhanyos fürdőszoba WC-vel, és egy gardrób található az alsó szinten
- az emeleten 2 hálószoba lett kialakítva, a tágas közlekedő pedig dolgozóként funkcionál
- a fűtés és meleg vízellátásról egy új (2025 évvégén beszerelt) kombi cirkó gázkazán gondoskodik
- az alsó szinten szúnyoghálóval felszerelt műanyag, a galérián fa nyílászárók lettek beépítve
- a téglalakás belülről gipszkartonnal szigetelt
- a villanyvezetékek, burkolatok cserélve lettek
- az emeleten légkondicionáló gondoskodik a kellemes hőérzetről
- a minőségi gépekkel beépített konyha a vételár részét képezi
- a pincében saját, zárható, 12nm-es tároló tartozik a téglalakáshoz
- tágas, fákkal, bokrokkal beültetett füves közös kert a lakók számára
- parkolás ingyenesen, biztonságos környezetben a ház előtt lehetséges
- közelben játszótér és fitnesz park

Az infrastruktúra kiváló, bevásárlási lehetőségek, Coop,Lidl, iskola, óvoda, gyógyszertár, néhány perces sétával elérhetőek. Amennyiben zöldövezetbe, csendre, tiszta, jó levegőjű, élhető környezetre vágyik és szereti a lélegzetelállító panorámát akkor megtalálta új otthonát, ne keresgéljen tovább!

Várom megtisztelő hívását a hét minden napján, hitelügyintézésben, meglévő ingatlanjának értékesítésében is szívesen segítek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Pomázon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pomáz m² ár
956 e Ft
770 e Ft -24%
Ennek az ára
Pomáz átlagár
65 M Ft m Ft
52 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pomáz

Eladó ingatlanok a környékről

Göd
Eladó téglalakás

Göd

66.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
2 szoba
85 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Diósd
Eladó családi ház

Diósd

177 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
Pomáz, Álmos utca
Eladó téglalakás

Pomáz

123.5 M Ft
4 szoba
103 m²
Pomáz
Eladó téglalakás

Pomáz

99.9 M Ft
5 szoba
121 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

42.9 M Ft
3 szoba
61 m²
Pomáz
Eladó téglalakás

Pomáz

90 M Ft
3 szoba
76 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

29 M Ft
3851 m²
0 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

27.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

138 M Ft
4 szoba
128 m²
Gödöllő
Eladó panellakás

Gödöllő

62.5 M Ft
2 szoba
56 m²
Pomáz
Eladó téglalakás

Pomáz

94 M Ft
3 + 1 szoba
131 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

95 M Ft
4 szoba
144 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

44.5 M Ft
3 szoba
69 m²
Zsámbék
Eladó telek

Zsámbék

54.9 M Ft
2512 m²
0 m²
Pomáz, Váci mihály 14
Eladó téglalakás

Pomáz

64.99 M Ft
2 szoba
55 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

28.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Pomáz
Eladó téglalakás

Pomáz

54.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

149.9 M Ft
4 szoba
252 m²
Göd
Eladó téglalakás

Göd

32.5 M Ft
2 szoba
44 m²
Pomáz
Eladó téglalakás

Pomáz

54.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Lajoskomárom
Eladó családi ház

Lajoskomárom

22.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Szentmártonkáta
Eladó családi ház

Szentmártonkáta

59.99 M Ft
6 szoba
117 m²
Zagyvarékas, Erdő utca 16
Eladó családi ház

Zagyvarékas

0.1 M Ft
2 szoba
113 m²
Halimba
Eladó családi ház

Halimba

59.9 M Ft
6 szoba
182 m²
Bagod
Eladó családi ház