Eladó téglalakás
Pécs, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Pécs-kertvárosában, a Dóra utcában eladó egy 4/földszinti, felújított és átalakított, a tulajdoni lap szerint 57 m2-es, amerikai konyha nappali + 2 szoba, fürdő-wc elosztású, klímás, alagútzsalus panel lakás saját tárolóval.
Tájolása keleti, az ablakok csendes udvarra néznek. A közelben buszmegálló, iskola, óvoda, gyógyszertár, orvosi rendelő, boltok megtalálhatók. Az ingatlan tehermentes és azonnal költözhető!
Az új energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, a régi ET-ban A+ besorolást kapott az ingatlan.
Az otthonához hozzásegíteni Önt az én hivatásom! Szeretettel megtölteni az Ön feladata!
Álmodjuk meg közösen, legyünk egy csapat az ingatlanügyekben!
Várom hívását!
Referencia szám: LK065593-ZE
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.
3 szobás téglalakások ára Pécsett
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Pécs, földszint