Eladó téglalakás
Pápa, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
ELADÓ INGATLAN PÁPA SZÍVÉBEN ? KIVÁLÓ BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG! Ha fontos Önnek a belvárosi elhelyezkedés és a könnyen alakítható tér, akkor ez a LAKÁS ideális választás lehet. Pápán, az Eötvös utcában, közvetlenül a belváros központjában kínálunk megvételre egy 33 m?-es, I. emeleti téglaépítésű garzon lakást.
A LAKÁS FELÚJÍTANDÓ, ezáltal saját ízlése szerint alakíthatja ki új otthonát vagy befektetési célú ingatlanját. A helyiség belmagassága IMPOZÁNS, 4,3 méter, amely lehetőséget nyújt akár galéria kialakítására is, így maximálisan kiaknázhatja a rendelkezésre álló teret.
A lakás jelenleg kályhafűtéssel rendelkezik, azonban könnyen átalakítható korszerűbb fűtési megoldásokra. Jelenleg a WC a közös folyosón található, de egy kis ráfordítással a lakáson belül is kialakítható, így tovább növelheti az ingatlan komfortját.
Az épület közös használatú UDVAR-ral rendelkezik, ahol élvezheti a friss levegőt, vagy tárolhatja kerékpárját, egyéb eszközeit. Az udvaron egy kisebb tároló is található, mely szintén a lakás tartozéka, így extra tárolási lehetőséget biztosít.
Ez az ingatlan KIVÁLÓ LEHETŐSÉG mindazok számára, akik szeretnék Pápán, a belváros közelségében élvezni a városi élet előnyeit, vagy akik befektetési célú ingatlant keresnek egy FREKVENTÁLT helyen. Ne habozzon, jöjjön el, tekintse meg, és álmodja meg leendő otthonát vagy befektetését ebben az ígéretes lakásban!
12900000 Ft
Tekintse meg személyesen, várom hívását!
Dobos András +36703724717
Referencia szám: M312696
Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 03.
1 szobás téglalakások ára Pápán
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Pápa, 1. emelet