Eladó téglalakás
Ózd, Ráctag, Árpád Vezér út, 1. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
ÉRDEKLŐDNI a +36 30 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig!
Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 59 m2-es, első emeleti tégla lakást Ózdon, az Árpád Vezér úton.
Az ingatlan az 1950-es évek végén épült lakótelep egyik kulturált és tiszta lépcsőházában található.
A lakás belső elrendezése praktikus, a folyosóról nyílik a két különálló szoba, a konyha, a fürdőszoba, valamint egy kényelmes kamra is helyet kapott.
Az ingatlan esztétikai és műszaki szempontból is jó állapotnak örvend, így az új tulajdonosnak nem kell felújítással kezdenie a beköltözést.
- A nyílászárók modern, hőszigetelt műanyagokra lettek cserélve, emellett újszerű bejárati és beltéri ajtók emelik a lakás színvonalát.
- A padlóburkolatok vegyesen PVC-vel, illetve padlószőnyeggel fedett parkettával burkoltak, amelyek jó állapotúak és azonnal használhatóak.
A műszaki biztonság jegyében a villamos hálózat megfelelő, a vízhálózatot pedig nemcsak a ház előtti szakaszon, hanem a lakáson belül is korszerűsítették. Ezzel párhuzamosan a fürdőszoba is jelentős felújításon esett át.
Bár a lakás nem rendelkezik erkéllyel, az első emeleti elhelyezkedés és a tágas belső terek kiváló komfortérzetet biztosítanak.
Különleges lehetőség, hogy az ingatlan teljes berendezése a vételár részét képezi, így a lakás akár azonnal birtokba vehető vagy befektetési célból rögtön bérbe is adható.
Ez az otthon ideális választás mindazoknak, akik fenntartható, stabil állapotú lakást keresnek egy rendezett lakókörnyezetben.
Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 02. 05.
2 szobás téglalakások ára Ózdon
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Ózd, Ráctag, Árpád Vezér út, 1. emelet