NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Nagykanizsa, 4. emelet

+ 10 kép 1/13
28 800 000 Ft28.8 M Ft 612 766 Ft/m2
2 szoba
47 m²
4. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Fila Edina
Otthon Centrum - Nagykanizsa - Fő út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Megvételre kínálom ezt a nettó 47 m2 alapterületű, 2 szobás lakást a keleti városrészben!
Szigetelt épületben!

KÖRNYÉK ÉS KÖZLEKEDÉS:
- A terület infrastruktúrája és közlekedése kiváló.
- Közelben élelmiszerboltok, iskolák, óvodák, bölcsőde.
- Autóparkolási lehetőség a társasház ház előtt ingyenes.
- Buszmegálló 4 perc sétára.

TÁRSASHÁZ LEÍRÁSA:
- Az 1970-as évek végén épült társasház, 14 lakásnak ad helyet.
- Zárt lépcsőház.
- Falazata tégla.
- Panelprogramon átesett.
- Gondozott lépcsőház, lakóközössége barátságos.

LAKÁS LEÍRÁSA:
- Nettó 47 m2.
- 2 szobás.
- Világos.
- Keleti tájolású.
- 4. emeleti.
- Nyílászárói műanyagok.
- A lakás melegéért gáz konvektorok gondoskodnak.
- Felosztása: közlekedő, konyha-étkező, kamra, nappali, fürdőszoba-wc, hálószoba.
- Belmagassága 269 cm.
- Közös költsége 12.000.- Ft + 7.500.- Ft felújítási alap, mely 2027 novemberében jár le.
- Saját tárolóval rendelkezik.

Irodánk teljes körű, ingyenes szolgáltatást nyújt kereső ügyfeleinknek.
Szakszerű tanácsadással, hitel ügyintézéssel, energetikai tanúsítvány elkészítésével és kedvező díjszabású ügyvéddel nyújtunk segítséget!

Bővebb információért és a megtekintéssel kapcsolatban várom HÍVÁSÁT a hét minden napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

2 szobás téglalakások ára Nagykanizsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagykanizsa m² ár
613 e Ft
732 e Ft 16%
Ennek az ára
Nagykanizsa átlagár
28.8 M Ft m Ft
39.5 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagykanizsa, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

16.88 M Ft
2 szoba
40 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

22 M Ft
2 szoba
61 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

370 M Ft
4 szoba
150 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

94.5 M Ft
1 + 3 szoba
100 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

98.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

370 M Ft
4 szoba
150 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

69.9 M Ft
4 szoba
99 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

12 M Ft
1 szoba
33 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

33.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Zalaegerszeg
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

45 M Ft
1 szoba
90 m²
Hévíz
Eladó téglalakás

Hévíz

149.9 M Ft
10 szoba
328 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

45 M Ft
4 szoba
76 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

84.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

78 M Ft
4 szoba
113 m²
Nagykanizsa
Eladó téglalakás

Nagykanizsa

32 M Ft
3 szoba
105 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

99.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

170.5 M Ft
4 szoba
121 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

184.8 M Ft
4 szoba
121 m²
Keszthely, Entz Géza sétány 11-13
Eladó téglalakás

Keszthely

216.93 M Ft