Eladó téglalakás
Miskolc, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
CSAK A MI KÍNÁLATUNKBAN!
Miskolc közkedvelt Győri kapu városrészében, a Zoltán utcában eladó egy 62 m²-es, 2. emeleti, nyugati tájolású, téglaépítésű társasházi 3 szobás lakás.
Az ingatlan az elmúlt években jelentős felújításon esett át, így új tulajdonosa egy jó állapotú, azonnal költözhető otthont vásárolhat.
A felújítások során:
• teljes villamoshálózat-csere történt
• új vízvezetékek kerültek kialakításra
• modern fürdőszoba készült
• új konyhabútor került beépítésre
• műanyag, hőszigetelt nyílászárók kerültek beszerelésre
• új biztonsági bejárati ajtó lett beépítve
• új konvektorok és új gázvezetékek biztosítják a gazdaságos fűtést
A lakás falai festettek, a szobák parkettásak, a többi helyiség hidegburkolattal ellátott. A fürdőszobában elektromos törölközőszárító növeli a komfortérzetet.
A nyugati tájolásnak köszönhetően a lakás világos, napfényes és kellemes hangulatú. A társasház külső hőszigetelést kapott, így a fenntartási költségek kedvezőek.
Ideális választás lehet családoknak, fiatal pároknak vagy befektetés céljára is.
A parkolás az utcán ingyenesen megoldható.
A lakás otthonos hangulatú, élhető terekkel rendelkezik, melyek könnyedén saját ízlésre formálhatók.
Kiváló lokáció – minden perceken belül elérhető:
- Aldi, Lidl, Penny, Spar, Coop, dm
- Óvoda, iskola, gimnázium, orvosi rendelő, gyógyszertár, posta
- Villamos- és buszmegálló
- A Bükk közelsége és a belváros gyors elérhetősége
Amennyiben felkeltettem az érdeklődését, úgy kérem hívjon és örömmel megmutatom Önnek ezt a GYÖNGYSZEMET!
Az ingatlan energetikai besorolásának meghatározása jelenleg folyamatban van.
További tájékoztatásért kérem, keressen elérhetőségeim egyikén.
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.
3 szobás téglalakások ára Miskolcon
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Miskolc, 2. emelet