Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Miskolc, földszint

+ 6 kép 1/9
215 000 000 Ft215 M Ft 1 503 497 Ft/m2
4 szoba
143 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 143 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 333
Radácsi Zsuzsa
Newex Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Miskolc egyik legszebb, zöldövezeti részén, a Közdombon, a Százszorszép utcában 2027-es befejezéssel egy különleges hangulatú, új építésű otthont a Százszorszépház lakópark exkluzív, mindössze négy lakásos társasházában.
Az épület koncepciója a klasszikus sorházi kialakítást ötvözi majd a legmodernebb építészeti megoldásokkal, így a lakók egyszerre élvezhetik a társasházi forma előnyeit és a családi házak nyugalmát. A projekt azok számára készül, akik értékelik a tágas tereket, a privát szférát és a minőségi környezetet.

A 143,83 m²-es, háromszintes lakás átgondolt elrendezésének köszönhetően ideális választás családok számára. A kényelmes utcaszinti bejárattól és garázstól indulva a privát hálószobákon át jutunk el a világos, kertkapcsolatos nappalihoz, amely a mindennapi élet központi tere lehet.
A lakáshoz saját garázs és önálló kertkapcsolat tartozik, így a lakók valódi kertvárosi életérzést élvezhetnek, miközben a városi infrastruktúra is könnyen elérhető.

Főbb jellemzők:
- 143,83 m² nettó alapterület,
- nappali + 3 hálószoba,
- háromszintes kialakítás,
- saját kertkapcsolat,
- garázs tartozik a lakáshoz,
- modern, kis lakásszámú társasház (mindössze 4 lakás),
- csendes, zöldövezeti környezet.

A Százszorszép utca kiváló elhelyezkedése egyszerre biztosít nyugodt, kertvárosi környezetet és gyors kapcsolatot a város központjával. A közelben megtalálhatók az iskolák, bevásárlási lehetőségek és a tömegközlekedés is.
Ez az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik egy tágas, modern és értékálló otthont keresnek Miskolc egyik legjobb adottságú részén. Az építés 2026 tavasz

Irányár: 215 000 000 Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
1503 e Ft
696 e Ft -116%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
215 M Ft m Ft
81.4 m Ft -164%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Tiszaújváros, Verebély utca
Eladó téglalakás

Tiszaújváros

23.9 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

8.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.45 M Ft
2 szoba
51 m²
Sárospatak, Tompa Mihály utca
Eladó téglalakás

Sárospatak

23.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

32.5 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

74.1 M Ft
2 szoba
77 m²
Miskolc, Bábonyibérc
Eladó téglalakás

Miskolc

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
34 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Miskolc, Új Diósgyőr, Torontáli utca
Eladó téglalakás

Miskolc

19.99 M Ft
2 szoba
49 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

79.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.45 M Ft
2 szoba
43 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

32.9 M Ft
4 szoba
105 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.45 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

17 M Ft
2 szoba
52 m²
Miskolc, Belváros, Kazinczy Ferenc utca